• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 demo oy trabzon

Cevap: tyros 2 demo oy trabzon

eline sağlık benım halaylar nerde kaldı hehe

seni yeni buldum ali dur yapcam soz hasdayim valla oyuzden biraz zorlaniyom

Ehtiyarlıktan hastalanmışsındır abi artık forumlara fazla girmiyorum

he ali napalim artik yaslandin senin gibi genc degiliz ki 3.30 nda hhaha yani 90 nli yaslarda olsak soyle gencecik hasdalik bilmekde heheeheh hayirlisi arada gozuk ozletme

abi sabah sabah dinledim ne güzel şarkı seçmişssin çok otantik olmuş.ellerine sağlık.bu arada geçmiş olsun.

abi sabah sabah dinledim ne güzel şarkı seçmişssin çok otantik olmuş.ellerine sağlık.bu arada geçmiş olsun.
sagol serkan valla eger cay finduuk lazimsa soyle bir kamyon yollayim artik karadenizli olduk heheh demolari yapa yapa korkma olesiye kadar cay findik benden hehe gercek cok sevdigim bir parca sagol guzel yorumun icin

sagol serkan valla eger cay finduuk lazimsa soyle bir kamyon yollayim artik karadenizli olduk heheh demolari yapa yapa korkma olesiye kadar cay findik benden hehe gercek cok sevdigim bir parca sagol guzel yorumun icin

eksik olma abi:)

sende eksik olma dunyadaki kalbi guzel olan insanlari allah yanimizdan eksik etmesin isdesin heral bu arada kolay gelsin ha ogle yemegine kimseye soz verme findik kebabi ve cay tursu yapdiriyom nasilsa rabbim vermis heheheeh