• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 kmpleri hakkinda

pianistensar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SELAMLAR
arkadaslar az once tyros 2 kmp diye cok kaliteli seslerden olusan bir rar paketi indirdim internetten, bu sesleri kullanmak istiyorum ama ben biraz fazla hakka hukuka onem veren birisi oldugum icin sorma geregi duydum.:D sorum su turkish perkusyon diye gruplanmis bir perkusyon grubu icerisinde tyros 2 deki husnu klarinet (sanirim) ak baglama da dahil e baglamaph kanun pro gibi sesler de var, bunu kullanmak ve ticari gelir elde etmek bu seslerden olusan bir set yapmak icin izin telif hakki v.s. gerekirmi ? herseyden onemlisi sesleri ureten arkadaslarin hakkina girmis olmayim diyorum :S:S
CIDDIYETLE VE SAMIMIYETLE CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM ..
TESEKKURLER..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tyros 2 kmpleri hakkinda

frden slmlar usdat sanirim sen emo seti indirmisin ki oyleyse kullanmanda sakinca yok cunki piyasadaki set

frden slmlar usdat sanirim sen emo seti indirmisin ki oyleyse kullanmanda sakinca yok cunki piyasadaki set

tesekkurler ama emo seti hazirlayanlarin buna musade edeceklerini sanmiyorum. sonucta kendileri paylasmamistir set muhtemelen kirilarak piyasaya dusmustur degilmi ?

yamaha tarafindan emoya yamaha tayros2 icin yaptirilmis ve parasiz dagitilmis bir settir

hocam bu set şifelenmedi ve yarım.

Yamaha setunun ellerindeyken emoya bir set yaptırmak isteidler emo da sete bşaladı ve işin belli bi kısmını göstermek için firmaya yolladı. Firma da buseti piyasaya sürdü. Emoda çalışmasını durdurdu.

durum bundan ibarettir.

hocam bu set şifelenmedi ve yarım.

Yamaha setunun ellerindeyken emoya bir set yaptırmak isteidler emo da sete bşaladı ve işin belli bi kısmını göstermek için firmaya yolladı. Firma da buseti piyasaya sürdü. Emoda çalışmasını durdurdu.

durum bundan ibarettir.

Sanirim bu cevap yeterli oldu. Tesekkur ederim oncelikle. Yani su an icin hala bu set birilerinin emegi ve rizasi olmadan piyasada bulunan bir set anladigim kadariyla bunun icin set caslisani ile gorusmek dogru olur diye dusunuyorum..