• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS 2 ritim demo macka

Cevap: TYROS 2 ritim demo macka

Demekki ondan kayiplardasin Yanliz KAldik Sanal Alemde :D
Eline Saglik biraz tanidik geldi yanliz bana :)

karadenize gittin kaldın oralarda:)tabi fındık,mısır ekmeği hamsi pilavı derken keyfine diyecek yok Burhan Abi:) ellerine sağlık gerçekten çok hoş olmuş

frden slmlar valla bekledim gelmedin bende yattim iyi dilkelrin icin tkler taniman normal askerligi beraber yapdinizya heheheh

karadenize gittin kaldın oralarda:)tabi fındık,mısır ekmeği hamsi pilavı derken keyfine diyecek yok Burhan Abi:) ellerine sağlık gerçekten çok hoş olmuş
ya benim icin uzulme filmindeki hopaya gercek hayran kaldim cok guzel yer oyuzden filme takildik heral heheh sagolasin aksam senle konusdukdan sonra acdim mekigi aklima geldi yazdim isde hic yokdan iyidir hehehe iyi dilkelerin icin gerckeden tskler

gece hic uyumadiniz herhalde burhan abi ellerine saglik guzel olmus.

valla isde napalim ya murat urasmazsan bisey olmuyor bizde biseyler katmak adina e birazuykudan fedakarlik yapiyok sagolasin iyidilkelerin icin

valla sen bu ritim işini aştın,bi ben kaldım ritimle uğraşmayan.gerçi ona ayırcak vaktim kalmıyor.eline sağlık abi

sagol yasar aslinda sana da bi bmwalsak ilkerle sen ses konusundaki bilgilerinizi bende ritim uzarine kendimi daha gelisdirsem baya is yapacaz ya bizde yaslida olsak biseyler yapiyok heheeheh