• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 set

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 5K

srkn76

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr A3000
Merhaba daha önce paylaşmıştım ama isteyen arkadaşlar için tyros 2 için toparladığım setim buyrun,

Cevap: tyros 2 set

paylaşım için teşekkürler,emeğe saygı...

arkadaşlar bu yüklediğim site için bir arkadaş mahkeme kararı ile kapalı diye yazıyormuş diyor.ben bu siteye üyeyim ondan yükledim.eğer aynı sorunla karşılaşan varsa bana ücretsiz ve en az 350 mb upload yapabaileceğim bir site önerirseniz oraya yükleyebilirim

öncelikle teşekkürler, TAYROS 3 e nasıl okutabilirim ?

öncelikle teşekkürler, TAYROS 3 e nasıl okutabilirim ?

arkadaşım bu sitede Salim paylaşmıştı sanırım.convert programı var.Tyros 2 tvn formatı okur.Tyros 3-4 uvn formatı okur.Bu program yamahanın sitesindede olabilir emin değilim.Ypacağın tek şey bu seti programa atıp convert yapmak zaten çıktısı uvn olacağından direk olarak okutabiilirsin.Eğer yapamazsan Salime bir ulaş derim.Benim elimde artık tyros yok.

kardeş ben egemen tel 0536 311 51 21 seti nasıl alabilirim bir çagrı atarsan memnun olurum görüşelim

linkte sorun var tekrar yüklemek mümkünmü.. tesekürler simdiden

linkte sorun yok calisiyor burda ....

linkte sorun yok gerçekten başka site bulamadım elinde olan arkdaşlar paylaşırlarsa memnun olurum.