• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 tyros 3 ile takas

kdexpress

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 2 XXL Yamaha Psr-S950
elimde hobi amaçlı alınmış tertemiz tyros 2 var 1gb sample ram orj 40gb hdd
tyros 3 ile takas eden varsa mesajlarınızı bekliyorum.

Cevap: tyros 2 tyros 3 ile takas

pa80 le takas düşünmezsiniz sanırım satarsanız fiyatı nedir

pa80 le takas düşünmezsiniz sanırım satarsanız fiyatı nedir
frden slmlar ya sen olsan dusunurmusun sen ataturk zamanindan kalma orgla tyros 2 degismek isidyon bide korg sen pax2 versen de olmaz bence o is sahsen bana pax5 versen t2 ile degismem ama karar usdadin tabi

frden slmlar ya sen olsan dusunurmusun sen ataturk zamanindan kalma orgla tyros 2 degismek isidyon bide korg sen pax2 versen de olmaz bence o is sahsen bana pax5 versen t2 ile degismem ama karar usdadin tabi

yeme benııı kardeşş ... adam teklif etmiş sen korg kucuk duşurucu cumleler kurmuşsun sen o tyross 2 2sene zor satarsın ama pa80 2gune satar sın koc turkıyenın /90 korg kullanır ve kullanmaya devem edecektir cok yakında pa3x cıkacak o zaman ipler kopacak artık tr de yamahanın ketronun adı bile sonecek cok güzel özelliklerle donatılmış bi alet geliyor......

yeme benııı kardeşş ... adam teklif etmiş sen korg kucuk duşurucu cumleler kurmuşsun sen o tyross 2 2sene zor satarsın ama pa80 2gune satar sın koc turkıyenın /90 korg kullanır ve kullanmaya devem edecektir cok yakında pa3x cıkacak o zaman ipler kopacak artık tr de yamahanın ketronun adı bile sonecek cok güzel özelliklerle donatılmış bi alet geliyor......

pa80 den sonra tyros2 ile çalarsan 2 sene satmayı bırak aleti elinden çıkarmayı aklından bile geçirmezsin.Ben pa800 den geçtim Tyros 2ye.Pişman oldum daha önce geçmedim diye.Buradan ne kadar anlatsam boş gelir kullanan bilir.Ben değişritdiğimde hemen 800 le kıyaslamamı istediler ilk gözlemim sound oldu.Yamaha nın soundu anlatılmaz yaşanır.

ben cihazın sahibine bir teklifte bulundum dikkat ederseniz kaça satarsın diye ekledim yanlışım varsa söyleyin

pa80 den sonra tyros2 ile çalarsan 2 sene satmayı bırak aleti elinden çıkarmayı aklından bile geçirmezsin.Ben pa800 den geçtim Tyros 2ye.Pişman oldum daha önce geçmedim diye.Buradan ne kadar anlatsam boş gelir kullanan bilir.Ben değişritdiğimde hemen 800 le kıyaslamamı istediler ilk gözlemim sound oldu.Yamaha nın soundu anlatılmaz yaşanır.
mehmet hayirli bayramlar vede hayirli olsun almisin 5.30 bmw yi daha disari cikmiyosun hehhe nasilsin arkadasa da gerekn cvbi guzel vermisin fazla soze gerek yok ipler zaten tyros2 cikmasiyla kopdu tyros3 le demis halat oldu t4 artik heralde celik bina olcak arkadas hala pax3 sayikliyo pax3000 de ciksa t3 ve t4 cok sert setler geliyo galiba gerisi otobandaki kalan arabalara doner x6 cikiyo yakinda hehehehhehe

alet temiz se or 700v2 ile takas düşünürsen görüşelim

abi bu düşüncelerine katılmıyorum şu bir gerçek korg kullananlar korgdan başka bir cihazın iyi olmadığını düşünürler ve yamaha ya göre ucuz olması bana göre üzerinde yoğunlaşılmasını sağlamış.ama şuda bir gerçek yıllardır korg kullanan abilerim büyüklerim var yamaha yı kullanıp kalitesini görünce dedikleri kadar varmış dediklerini duydum. parasal imkan olsa zaten geçecekler ama Türkiye'de imkanlar hertürlü kısıtlı.neyse bu konular tartışılır gider. Alete enson 4000 tl istiyorum cihaz hobi amaçlı aldım düğün dernek görmemiştir evde üzeri kaplamalı duruyor.bir üst modele geçmek yada fiyatı uygun olursa 4 e geçmek için satıyorum.

ben cihazın sahibine bir teklifte bulundum dikkat ederseniz kaça satarsın diye ekledim yanlışım varsa söyleyin

Kusura bakmayın bayramdan dolayı nete giremedim.Cihaza 4000 tl istiyorum enson fiyat.Yanlış anlaşılmasın Korg'u kötülemek istemiyorum Korg pa80 pa800 vs takas düşünmüyorum şuan için aklımda sadece Tyros 3 var.Hayırlısı bakalım...