• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 3 2010 feroo set demolari

naim akbaş

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.naimakbas.com
Enst.
YAMAHA TYROS 4
Arkadaşlar grup arkadaşım ferhatın(feroo) yapmış olduğu Tyros 3 setimiz bitme aşamasındadır...kullanılmış olan sampleler tamamen piyasadan toplanmıştır..Hiç bir ticari kaygımız yoktur..set çalışmamız bittiğinde isteyen arkadaşlara ücretsiz olarak gönderilecektir...

Buarada emeği geçen Feroo ve BaTuH kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum..

Naim Akbaş...

NAİM AKBAŞ MÜZİK MERKEZİ UŞAK...TEL:0276 227 16 91 CEP:0532 486 67 61

Buyrun bir kaç demo ile setimizi tanımaya çalışalım....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Linkleri hemen düzenliyorum

Ah Ferhat Ah! :D

Setimiz bittiğinde son halinin bundan daha güzel olacağına inanıyorum..

gerçektende harikaaa.demolar felan.yamahacılara özellikelde tyros3 olanlara şimdiden hayırlı olsun diyelim.bizde bir köşeye zula yaparız artık.olunca kullanırız.teşekkürler set için.paylaşımı bekliyoruz.

simdiden tesekürler özellikle roman hosuma gitti insaalla bir an önce güzel bir sete kavusuruz sayenizde

fransadan slmlar saundlar gercek harika elektro ozellikle ve zurna zaten yamahanin saundunu kimse tartisamaz ama elindeki cabukluguda unutmamak lazim super olmus uzmaninda dedigi gibi halayda davulu birazdaha canli olabilirdi ama super paylasim icin merci

arkadaşlar setin son aşamasında yorumlarınızı göz önüne alaraktan yeni düzenlemeler yapılacaktır.bu style çalışmaları ayrıca or700v2 ye de uyarlanacak.güncellemelerde yayınlanacaktır.

Set bittiği zaman daha güzel birşey ortaya çıkacaktır..Çalışıyoruz Devammmmm ;)