• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 3 ram modeli

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
selamlar
tyros 3 icin anladigim kadariyla pc133 sdram 168pin gerekiyor 2 adet olmasi sart ben buna uygun samsung 512x2 ram buldum £15 a acaba uygunmudur tyros icin?
parca no m366s6453cst-c7a
bir turk sitesinde 200ero yaziyor ondan kafam karisti tamam t4 rami £250 ama t3 icin abartili geldi...

Cevap: tyros 3 ram modeli

selamlar
tyros 3 icin anladigim kadariyla pc133 sdram 168pin gerekiyor 2 adet olmasi sart ben buna uygun samsung 512x2 ram buldum £15 a acaba uygunmudur tyros icin?
parca no m366s6453cst-c7a
bir turk sitesinde 200ero yaziyor ondan kafam karisti tamam t4 rami £250 ama t3 icin abartili geldi...

bende 2x512 bilgisayar rami taktim onlarda olur herhalde.amma anlamadigim daha tyros 3 u almadan ramini niye aliyosun :p:D

Hehe anlastik bir ingilizle aldim sayilir tek odemesi kaldi :)

ayni seyden oturu benimde kafam karismisti....Turkiyedeki site dediginiz yetkili Yamaha saticisi mi acaba?????

üstat bendede t3 var aletin üzerinde 1 gb takılı 2 tanede yedek var paketi açılmamış kaç mb oldugu aklımda degıl 512x2 olabılır belkide 1 gb lıktır istersen satabılırım fazla bana

umit alakan icin cok tesekkurler ama dun gece ebayden ismarladim Samsung pc133 512mbx2
bakalim insallah sorunsuz calisir Tyrosta ramlarda daha yolda :)
simdilik pa2x le devam ;)

Anladım abi öle gözüme çarptı elimdede olunca söylim dedim hayırlısı olur inşallah sorun çıkmaz

bakalim Eco usb le tyros ses kkalitesi arasinda ne kadar benzerlik olacak cidden korg u acaip bir hale getiriyor bu eco usb :)

arkadaslar ram karti olarah tyros 3 hangisi oluyor acik net bir sekilde yazarsanaz bende alip takacam . 1 gb takmak istiyorum ?. orgun icerisinde kaclik ram var nasil bakariz orgun üzerinde ? bilen arkadasimiz varsa bir zahmet buraya yazsin tesekürler simdiden.

acik ve net soyluyorum tyros 2 ve tyros 3 de 2x512 bilgisayar rami isini gorur.ama tyros 4 lerdeki ramlar degisik ve pahali.