• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 3 ve korg x3 kullanan arkadaşlar fikir lütfen

pianist hsn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s970
arkadaşlar tyros 3 kullanıyorum ama biraz sıkıntılar yaşıyorum ritim ve ses konusunda ve suda bir gercek alet benide biraz aşıyo dilinden çok anlamadığım için ve bulundugum ilde de kullanan yok herkes korg kullanıyor

korg x2 ve x3 önerdiler sıkıntı yaşamayacağımıda soylediler haklı olarak korg kullanıyorlar

ben tyros ve korg kullanan arkadaşlardan fikir ve öneri istiyorum

kesinlikle orglar arasında polemik çıkartmak için deyil

teşekkürler

Cevap: tyros 3 ve korg x3 kullanan arkadaşlar fikir lütfen

valla usdat kac 100 bin ritim ve ses lazim size ya bizim insanimiz malesef yanlis anlamayin sade sizeelesdiri yapmiyorum herkese acik bu elesdiri biz millet olarak su ses ve ritime doymama sevdamiz asiri yani usdat sitede okadar t3 kullanan arkadas var onlardan yardim isdersin yamaha bolumunde paylasimlar var ama yetersiz diyorsan ozaman korga bakcan seni tatmin edecek ritim ve ses yeterli gelirse korg alcan diyim artik

kardeşim ritim set cok hep eksik burdada benim eksikliğim var orgu iyi tanıyıp çözebilsem halledicem belki ama eksik yardım istediğim bikaçkişi aman bize bulaitırma diyip işin içinden çıktı bu arkadaşlarda siteden deyil bu arada
plas ıle daha mutluydum acıkcası
ve sadece fikir alışverişi benimki kesinlikle bir polemik deyil kimsede yanlış anlamasın
yamahadan vaz geçiyim derken sanki evliyim boşanıyorum yani üzülüyorumda

yetkili arkadaşlar konuyu kaldırmanızı rica ediyorum

yok yani yardimci olcak arkadas ilaki var usdat bak gecenlerde ben baya bir paylasim yapdim t2 or700 icin ordan alip convert yaparsan baya ritim var ordaor700 v1 v2 kitleride var onlarida al elimden geleni ben yaparim bende zaten t2 var asil sen yanlis anlama arkadaslarda yardimci olurlar okadar karamsar olma eminim yardimci olacak tyroscu arkadaslar var

Moderatör tarafında düzenlendi:

yok yani yardimci olcak arkadas ilaki var usdat bak gecenlerde ben baya bir paylasim yapdim t2 or700 icin ordan alip convert yaparsan baya ritim var ordaor700 v1 v2 kitleride var onlarida al elimden geleni ben yaparim bende zaten t2 var asil sen yanlis anlama arkadaslarda yardimci olurlar okadar karamsar olma eminim yardimci olacak tyroscu arkadaslar var

yabancıların SUPERMAN ı varsa,bizimde TYROSMAN nımız var(burhan abi)..senin işini görür mutlaka heheheheheheh

napalim yasar artik bundan sonra tr korgun spermani sen ebende yamahanin olunca site ikimize kaldi heheeheh artik korg da cuneyt ertac yamaha da emo devri kapandi ikimiz atadi aksaclilar heheeheh

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hehehehe ah ah tyros 3 ümü satmasaydım hay kafama ...

valla kardeş tyros serisi harika aletler bence kullanmadım pek bilmem ama yamahalar pratik ama ses editleme ritim yazma yada sample yapma gibi seylerle ugrasmıyorsan bence pa3x al derim ugrasanı var pa serilerinde zaten nevale sıkıntısı yasamazsın yamahanın orta seviye aletlerinde sıkıntı yok bencede or700 a1000 psr650 ama üst serileri sampler oldugu için ugrasan mı yok deyim ne deyim bılmıom youtube bak zaten tyros 3 4 sınırlı kullanıcı oldugu icin videoda zaten pa serilerine bak sabaha kadar youtubeden cıkamazsın kimse yamaha kötü dedi anlamasın burdan param olsa t4 alırım saygılar

napalim yasar artik bundan sonra tr korgun spermani sen ebende yamahanin olunca site ikimize kaldi heheeheh artik korg da cuneyt ertac yamaha da emo devri kapandi ikimiz atadi aksaclilar heheeheh

allah iyiliğini versin emi,öldüm gülmekten hehehehehhehehehe.aksaçlılar sonra bizide polat gibi gözden çıkartmasınlar hehehehehhe