• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS 4..2-4 ritim çalışmam dinleyin MP 3

Cevap: TYROS 4..2-4 ritim çalışmam dinleyin MP 3

toprağam eline yüreğine sağlık sakaryalıyım bende t3 var fakat set yok bu işlerle ilgileniyosun galiba sende bol bol vardır bana yardımcı olurmusun abi umit_kaynak@hotmail.com

kardeş benim set sıkıntım yok herşeyi kendim hazırlıyorum..düğüncümüsün yoksa alaturga müzikmi yapıyorsun herkesin müzik tarzı zevki başka kimi beğenir kimi beğenmez ama benim kendi setim bana göre süper...yardımcı olmaya çalışırım

arkadaşlar setle imle ilgili sorular sorulmuş evet benim yaptığım bana göre çok güzel herkesin müzik tarzı farklı herkes beğenmeyebilir ama işi bilen üstadlar ritimlerin ve seslerin ne kadar kaliteli iyi işlendiğini zaten anlar...yakın zamanda ritim sdemolarını sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..herhangi bir set paylaşmadım şuana kadar ama dinleyince çok farklı olduğunu anlıcaksınız sevgilerimle

valla levent abi benim set sıkıntım var :) düğünlere çıkıyorum herzaman olmasada canlı müzik işide çıkıyo bazen ama en önemlisi düğün seti abi ilgin ve alakan için çok teşekür ederim sagolasın umit_kaynak@hotmail.com sakaryanın neresındesın abı ben bılecıkte ıkamet edıyorum pamukovalıyım.

abicim bir meil atta tyros 3 şenlensin gözünü sevim ya :)

abicim bir meil atta tyros 3 şenlensin gözünü sevim ya :)

adapazarı merkezdeyim yolun düşerse gel hülyam barda çıkıyorum hergece 8 12 arası herkes bilir orayı..piyasada düğün için yapılmış ritimler var aslında işini görür ben daha çok sahne ağırlıklı çalışıyorum kardeşim bilgin olsun