• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 4 black edıtıon !!!!!

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 7K
Cevap: Tyros 4 black edıtıon !!!!!

Ancak studyo sahıbı olursam alırım bu cıhazı alıp dugun yapmak komık gelıyo ınsana

vay çok yakışıklı olmuş..

bana kalırsa yamaha çırpınıyor. aynı modelinin kasası değişmiş halini tekrar sunmaktaki amaç ne olabilir ki?

ben olsam 10. yıl şerefine tyros4 'ü %50 indirimli satardım :D

Gevşek japonlar daha bizim a2000 projemiz için bile bi cevap veremedi yeni model mi üreteckeler? peeh! can sıkıyo bu çekik gözlüler....

salimcim boşver a2000 ni plusa proje geliştirelim bence :)
bir mp3 ve pict. fena olmazdı :)

siyahta yakışmış alete karaşimşek gibi olmuş valla...

Yabanci Forumlarda dolanirken 60 li yaslarda bir Hanim Siyah Renk hakkinda ilginc bir yorum yapmis Zaman icersinde Cok kullanilan tuslar cevresinde olusan Parlamadan bahsetmis ...
Sasirdim Cidden ben oyle hayranlik icinde bakarken nerden neleri dusunmus...
Tyrosun Belkide bu kadar iyi olma nedeni Avrupadaki populerligi ve o Musteri kitlesinin ne istedigini iyi bilmesi olabilir...
@Salim
PAtakliyalim dicem bu cekik gozluleri ama Simdi bunlar Karatede bilir be kardesim :D

aslan handa 60 tl ye boyuyorlar :D o degilde tyros serisini herhalde 4 de bitiriyor baksana aynısını tıpkısının siyahını çıkarmış 5 yerine neden acaba extra bir özellik varmı ki ?

bana kalırsa yamaha çırpınıyor. aynı modelinin kasası değişmiş halini tekrar sunmaktaki amaç ne olabilir ki?

ben olsam 10. yıl şerefine tyros4 'ü %50 indirimli satardım :D

Gevşek japonlar daha bizim a2000 projemiz için bile bi cevap veremedi yeni model mi üreteckeler? peeh! can sıkıyo bu çekik gözlüler....

aslında doktor çok dogru bu sölediklerin yamahanın ürettiği cıhazlar çok güzel ama birde üretilenin arkasında dursalar durmadıkları gibi yamahayı ayakta tutmak onu tanıtmak insanlara kazandırmak , emek harcayıp bişeyler yapmaya çalısan bu insanlara bile sahip çıkmıyorlar yuhhhhh onlara.