• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 4 demo -gideceğim bu ellerden...

çınar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS4 B , pa3x , A2000
selamlar ....tyros 4 ile kısa acele bir demo üst üste çaldım sample ları denemek için ... iyi dinlemeler...çok sevdiğim bir şarkı....

Cevap: Tyros 4 demo -gideceğim bu ellerden...

teşekkürler ellerine sağlık hocam,

elinize saglik hocam

tek başına orkestra...emeğininize sağlık elektroları beğendim..tyros nede olsa...

Piyasada ki sample seslerle maalesef T4 den tam anlamıyla verim alınamıyor. Usb setlerdeki kilitli sample sesler yüklenirse o zaman korg arasında kalite farkını ölçmüş oluruz.

Piyasada ki sample seslerle maalesef T4 den tam anlamıyla verim alınamıyor. Usb setlerdeki kilitli sample sesler yüklenirse o zaman korg arasında kalite farkını ölçmüş oluruz.

dimi.....:):):)

frden slmlar haklisin usdat korgla aradaki fark once kalite sonra fiyat yetrli degil dersen pax3 kalitesi bence tyros2 kalitesine ancak yetisebilir fazlasi korgu cokdan asar bu farki dunya biliyor malesef her zamanki gibi bizim tr bilemiyor mu desek

Moderatör tarafında düzenlendi:

bir bilgi vereyim....bir tane sa 2 ses satın aldım alto sax olması lazımdı geçenlerde yamahanın sitesinden ses 20 mb. bir diğeri 18 mb .... benim tyrosa attığım korg sample ları 1-2 mb.... 4 mb olanlar da var olduğu zaman vayyyy oluyorum....onun için korg sample larından zaten çok bir beklentim yok tyrosda ... ama denediğim tyros setlerinde hep aynı sesler benim kendi çevirip editlediğim sesler daha hoşuma gitti...anlamadığım kimse güzel sample lardan niye çevirmemiş bugüne kadar gayet güzel soundlar çıkıyor...her zamanki gibi uğraşmak işine gelmiyor kimsenin bence...:)

evet haklisin cinar ben bir Klarnet yaptim 65mb :D
ama sunu soyleyebilirimki tyrosa sample yapmak (dizmek) zorluyor beni bi yerlerde bir eksigim var yada Awave studio dan kaynaklanan bir sorun var...
Eline saglik Demo guzel olmus bu arada ;)
Not:Bu arada seni burda gormek cok guzel Hakan dan da kotu haber geldi malesef Seti iptal etmis dogal olarak :( Bende BAn yedim Bu arada savasimdan dolayi ama belki HAkandan gelen haberden sonra anlasilmisimdir...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardeşim çok güzel bi çalışma olmuş nasıl indireceğiz bunu emeğine sağlık teşekkürler