• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 6 geliyor

Cevap: Tyros 6 geliyor

Bunun da fiyatı 20000 tl olur herhalde. Çünkü hem 6 hem de oriental. Çünkü orienal da koma skalası için 12 adet tuş ile ciddi bir yatırım yapılmış.

Ciddi yatırımmı? Bir kalıp parası hocam.. Tabi kullanıcıya ciddi bir yansıması olacak o yönden doğru.

Fake bu böyle bir klavye yok ve 5 in üstünde oynanmış sadece

bu nasıl
Yamaha_Tyros_6.jpg

Hakikaten daha Tyros 5 çıkalı ne kadar oldu ki hemen Tyros 6'yı sürdüler piyasaya OR700 V2 çıktıktan hemen sonra V2 plus'ın çıkması gibi birşey bu :D

öyle bi şey yok be kardeşim hepsi çakma tyros 6 diye bi şey yok

Bende fake olduğundan yanayım ama şöylede bir durum var biliyorsunuz TYROS 3 den az bir zaman sonra TYROS 4 gelmişti yanılmıyorsam belki Yamaha firması biz türk kullanıcıları takmıyor olabiir ama 20 kusur arab memleketi var onlar için bir güzellik yapadabilir,bellimi olur.

Ciddi yatırımmı? Bir kalıp parası hocam.. Tabi kullanıcıya ciddi bir yansıması olacak o yönden doğru.

adam siyah beyaz ekran, kollu pitch bend için, yayı olmayan tuşe için, plastik kalitesi öyle çok çok kemik sağlam olmayan bu vahşet a2000 için 7000 tl isteyen bir kuruluş, acaba tyros6 için ne ister; anladın sen onu :) dore de 7000 tl a2000 ( buna da bir güleyim , hah hah haaaaaa)

Net şekilde fake arkadaşlar neden bu kadar takıldınız :)

Bu kadar profesyonellikte fake yapamazlar...

defalarca inceledim...

eğer fake ise bunu çizen adam gitsin yamahada çalışsın boş işlerle uğraşmasın Çünkü çok kaliteli ve gerçekçi...

Ben, fake olduğunu düşünmüyorum. Koma skalasının koyulacağı en mantıkla yer orası (aletin içini dışını bilen biri olarak)

kısacası bu aletlerin gerçek olma olasılığı yüksek ve ben gerçek olduğuna inanıyorum...

Bencede gerçek.