• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS bölümü açılmalı istek!!!!

firtinayassin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 2
dikkatimi çekti korgların hemen hemen bütün orgların kendi bölümü var ama yamahada sadece iki tane o kadar klavyeden.en azından tyros bölümü açılmalı o bölüm altından paylaşım yapılmalı hem de paylaşımlar düzenli olmuş olur. giderek tyroscularda çoğalıyor paylaşımlarda gelmeye başlandı çoktan. sizce yanlış mı düşünüyorum? açılmalı tyros bölümü ADMİN'den rica ediyorum. sadece fikrimi söyledim. karar adminindir.

Cevap: TYROS bölümü açılmalı istek!!!!

Yasin nerelerdesin, yoktun...

evet abi yaa siteden iki hafta uzaktım pc yoktu hemde işler çoktu o yüzden giremedim siteye pek. ne kötü bişey uzak kalmak kendimi acayip hissettim siteye girmeyince.

aynı şeyi bende söyledim mustafa abi yasine :D

güncel.....

Evet Yasinin yokluğu belli oluyordu.. Gerçi bende 1 hafta tatildeydim. Pek giremedim.

frden slmlar gercekden dogru bir konuya deginmisin yasin tabiki yoklugunda belli oldu gerci bende fazla giremiyorum ama artik bende izin hazirligina basliyom nasipse kayseriye dogru yolculuk basliyor isler ters gitmesse sungurluya kadar uzancam arkadaslar var orada gitmedende su ritimleri paylasicam valla eve sade yatmaya girebiliyodum oyuzden paylasim gec kaldi

yasin abiye katılıyorum bencede açılmalı...

abi çorumada beklerim konuk ederim ağırlarım yani. tatile çıkman iyi olur biraz dinlen abi.

insallah yasin nasip olursa senide gormeden gelmek isdemem oraya kadar varipda yani hayirlisi bakalim