• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TYROS FATİH Yamaha Set Tanıtımı

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Çok Sevdiğim Kardeşimin Hazırlamış Olduğu Set Çalışmaları Sona Ermiştir Tanıtım Videosu Ayrıntılı Şekilde Anlatılmıştır Yamaha Gibi Kaliteli Bir Cihaza Ve Set Sıkıntısı Çeken Kullanıcılar İçin Bir Fırsattır Dinleyin Kararınızı Verin Ne Kadar Kaliteli Sağlam Bir Çalışma Olduğuna Kolay Gelsin İyi Dinlemeler

Cevap: TYROS FATİH Yamaha Set Tanıtımı

Yapınca oluyomuş demek ki..!Helal olsun valla on numara set olmuş
Bu arada demodaki klavye t3 mü t4 mü?

Vıdeodakı alet tyros 3... Set cok guzel olmus ozellıkle cıftetellı looplar senelerdır ıstedıgım ama bır turlu korg ıcın bulamadıgım looplar....

İnsanın Tyros3 alası geliyo valla :D

gokhancım cok tsk ederım kardesım bu guzel paylasımın ıcın....yorum yapan fıkırlerını sunan tum dostlarada tsklerımı sunuyorum saygılarımla fatih.....

Cok basarili emegine saglik

çok güzel bir çalışma tam bir orkestrasyon var ritim ve ses uyumları mükemmel ötesi.kulağı tırmalayan hiç birsey yok.

Sevgili Fatih kardesim önce tebrik ediyorum ve hersey gönlüne göre gelissin istiyorum . Insallah emeginin karsiligini alirsin . Bunun haricin de bir cok insanin hayir ve dualarini alacagina eminim . Fiyati da cook cok makul . Su anda fiyatini aciklamam sanirim site kurallari geregince mümkün degil ( kesin olarak bilmiyorum ) .Ilgilenen kisiler zaten seni bulur . Kendi adima en azindan sunu söyleyebilirim ; bu seti babamla bile paylasmam ..Saglicakla kal...

Sevgili Fatih kardesim önce tebrik ediyorum ve hersey gönlüne göre gelissin istiyorum . Insallah emeginin karsiligini alirsin . Bunun haricin de bir cok insanin hayir ve dualarini alacagina eminim . Fiyati da cook cok makul . Su anda fiyatini aciklamam sanirim site kurallari geregince mümkün degil ( kesin olarak bilmiyorum ) .Ilgilenen kisiler zaten seni bulur . Kendi adima en azindan sunu söyleyebilirim ; bu seti babamla bile paylasmam ..Saglicakla kal...

cok tsk edıyorum nazık dusuncelerınızden dolayı hocam...saygılar