• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 benden bu kadar

Cevap: tyros2 benden bu kadar

aynı şekilde ritimsiz solosuz sadece nakaratını okuyacağım en kısa zamanda benim huyumdur kapak yapmak ;)
yoksa bu saatlere kadar settir ritimdir sestir mos borddur uğraşmam ya sana çok hafif geldim yada sen çok hafifsin ;) mp3 yaparız video dersiniz video yaparız playback dersiniz en kısa zamanda videoyu eklerim aynı eseri nasıl istersen yaparım istersen çiftetelli istersen roman ritimi ile okuyayım sonuçta ben dalga geçiyorum müzikle

merhaba Macit kardeşim, eline ağzına sağlık parçayaı dinledim ancak nasıl yaptın bana biraz bahsedersen sevinirim.
bende tyros 4 aldım ancak alet boş set olmadığından. sanki altyapıyı karaoke yapmışsın gibi
ancak bu aletin öyle bir marifeti varmıki?
yardımcı olursan sevinirim.
sevgiler.

hocam tyros2 3 4 farketmiyor ben hala 1996 model trinity kullanıyorum önemli olan klavyeyi iyi tanımak set yoksa kendiniz yapınız yada begendiğiniz set i satın alınız

arkadaşım ağzına sağlık güzel olmuş....

Sevgili Macit sanirim altyapisinida sen hazirladin , önce bunu tebrik etmek lazim. Sesine gelince 10 numara .Hersey cok güzel olmus.Yürü be kardesim kim tutar seni...
Arada bir yanlis davul tiklamalari olur ama sen aldirma bunlara
Saygi ve sevgilerimle

ağzına sağlık arkadaşım güzel olmuş

kim bu okuyan ? bu arada tyros 2 nin power tuşunu açmayı unutmuşsun.yinede sağol güzel bir eser dinlettiğin için

Sag alt siradaki yesil ve kirmizi tuslar Alet Power OFF oldugu zaman renksiz olur bilgine ;)

Re: Cevap: tyros2 benden bu kadar

Sag alt siradaki yesil ve kirmizi tuslar Alet Power OFF oldugu zaman renksiz olur bilgine ;)

pardon aleti tanımadığımız belli oldu. en son yamaha yı 25 sene evvel ( psr 62 - psr 70 ) olan org ları kullanmıştım.

estafurullah, insallah tekrar kullanirsiniz :)