• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 halay tempo

Cevap: tyros2 halay tempo

güzel çalışma olmuş tşk ler

sagol serkan artik halay frene basdim artik yasara birakdim halay kuveetler komutanligini hehehe egedeyim bu aksam gerizler basi dicem

abi devam et,,keyifli keyifli halaylarını çal abi,ben zevklen seni dinliyorum..öyle mola vericem kabul etmem bilesin..benim işlerim sıkılaşıyor bu ara,org çalmaya fırsatım olmucak..bilgisayarın karşısına geçtimmi hiç değilse dinleyem senin halayları...

olmaz yasar biz yaslandik ya beraber ya heec hehe saka bir yana tabiki devam etsen sen oyandan ben buyandan ilker londradan serkan gemlikden murat hallandadan fatih adanadan hucum etmek gerek hosluk olsun muhhabet sevgi olsun degilmi soyle site cildasin acik

olmaz yasar biz yaslandik ya beraber ya heec hehe saka bir yana tabiki devam etsen sen oyandan ben buyandan ilker londradan serkan gemlikden murat hallandadan fatih adanadan hucum etmek gerek hosluk olsun muhhabet sevgi olsun degilmi soyle site cildasin acik

yedi koldan istilamı yapcaz hehehehehe.....ama site çok hareketli bu ara.hem genç arkadaşlara örnek olup cesaretlendiriyoruz demo yapmaları için,diyolardır bu yaşlı ihtiyarlar yapıyoda biz niye yapmayak :)

yedi koldan istilamı yapcaz hehehehehe.....ama site çok hareketli bu ara.hem genç arkadaşlara örnek olup cesaretlendiriyoruz demo yapmaları için,diyolardır bu yaşlı ihtiyarlar yapıyoda biz niye yapmayak :)
yapdik isdila degil isgal ettik heheh bayragi dikecez yakindir sitenin dusmesi fet eetik sayilir heheh ya gencler masallah tik yok bakalim yarin bizi utandircaklar insallah ole umuyom yasar ben bu gece sonn demoyu yapip artik bmwde kontak kapicam heheeh

demolarınıza herzaman yer var siz rahat olun :)öbür konuya yazdım teşvik olur belki :)

999 ve 1000. tesekkure ben bastim burhan abi:D ellerine saglik.

sagolasin murat valla piyango sana vurdu desene heheheeh