• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros3 Türkü Vahde (dr.salim- cüneyt ak)

Cevap: Tyros3 Türkü Vahde (dr.salim- cüneyt ak)

frden slmlar salim benim kadar yazamasanda olmus isde idare eder heheheh super parcaya ozel gibi olmus ritim salim sen ritimi hani derlerya 10 numara olmus bende diyomki 26 numara ritim olmus e tyros3 farkida olsun artik neeeeeeeeeeeeeeeeeeet

salim abi çoşturmuşsun yine yaa helal olsunn :)

çok güzel ellerinize emeğinize sağlık..

salim abi ellerinize sağlık çok güzel olmuş sample lar özel sizin yapımınızmı yada başka bi klavyeden convert mi? gayet güzel olmuş fakat nacizane bi tavsiyem a1000tr deki gibi sonuna 4-4 türkünün hareketli tarzında bi ritmi ile süslemiş olursan bu ritm o zaman tadından yenmez...

salim hocam ben izmirden nevzat hocam or700 v2 aldım türkü ritimleri vede sesleri lazım bana bu konuda yardımınızı bekliyorum.. ilk setup kurmamda siz yardımcı olun daha sonra aleti çözdüğümde sorun kalmaz diye düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim üstat..

mail adresim: nevzat-62@hotmail.com

tam ezgiye kendimi verdim daldım gidiyordum keman girince kortum vallaha salim :) güzel olmuş bendirler alt yapılar eşik altı bağlama elektroya yorum yok herkesin zevkleri ayrı lesli sevmediğim için çok otantik doğal olmuş başarılar...

harika olmuş tebrikler

Çok güzel olmuş salim elinize sağlık,bağlamalar canlımı yoksa orgmu?

hepsi org abicim

horgüçlü deve güzel çalışma olmuş elinize sağlık