• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

.:UD ve Bozuk ritim:Yamaha:.

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 4K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
Selam Arkadaslar
Elimdeki Suleyman abiye ait olan ancak calismayan ritimi editleyerek Drum kanalini silip baska bi kitle drum ekledim ilk defa boyle bi deneme yaptim kok suleyman abinin sadece Drumlari ben ekledim ayrica Ud sesinin de kendime gore ayarini verdim ...
Ne diyorsunuz eksik fazla anlaminda ???
Tesekkurler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: .:UD ve Bozuk ritim:Yamaha:.

Ilk yorum benden reisim sorry link hatalı

Gayet güzel bir çalışma.Teşekkürler..Ud sesi de güzel geliyor..Bu yamahanın tonu çok iyi geliyor.İnşallah a2000 de bu tonlar vardır...Bu arada soundcloud.com sitesini internet explorer açmıyor mozillada açıyor...

frden slmlar bundan iyisi kayseride manti ud gercekci olmus valla gece yatmadin heralde heheh

işyerinde dinleyemiyorum şu anda:)ama uğraşıyorsun mutlaka güzel soundlar yakalamışsındır İlker.Alet Tyros olunca kaçarı yok:)Eve gidince dinleyeceğim.

demo yapmayı bıraktım,kendimi çereze yemeye verdim.bir yandan antep fıstığımı yiyorum ,bir yandan seni dinliyorum..ellerine sağlık güzel iş yine..yaw dünden beri demo yapmayı bıraakınca baya kilo aldım.acaba burhan abii ne yapıyor hehehehehehe

valla bende kavalti yapdim cay iciyom kral tv dinleyip emekliligin tadini cikariyom heeheh ben kilo alamadim zaten baya fazla var ya 105 kilo olmusum hehe artik rejim yapcam valla

valla bende kavalti yapdim cay iciyom kral tv dinleyip emekliligin tadini cikariyom heeheh ben kilo alamadim zaten baya fazla var ya 105 kilo olmusum hehe artik rejim yapcam valla

bende senden aşağı değilim yani bende 105 kiloyum hehehehehhe

aman kimseye deme sitede kimse duymasin heheh baya yuklemisiz desene ama normal sitenin demo lari bizden soruluyor heheehehe masallah az ye iskender kebabini

aman kimseye deme sitede kimse duymasin heheh baya yuklemisiz desene ama normal sitenin demo lari bizden soruluyor heheehehe masallah az ye iskender kebabini

hehehehehhe yaw ben mangalcıyım,o yüzden fazla kaçırıyorummm heheheh

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri