• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ukapanındaki müzik Firmlarından Altyapı İstemek

Cevap: Ukapanındaki müzik Firmlarından Altyapı İstemek

arkadaşlarımın yazdıkalrını okudum baştan sona.herkesin kendine göre değerleri var tabiki haklı oldukları yerlerde.valla eğer gerileri gidecek olursak (yani 75-80 yıllara) o günkü müzisyenlerde şimdi org çalan arkadaşlara da aynen bilgisayarlarda müzik yapan arkadaşlar gibi görecektir.işte canlı çalım larda bunlardır arkadaşlar.elektro gitar,bas gitar,bateri,saksafon trompet,tumba tef gibi müzik aletlerini çalanlar farklıydı.5-6 kişilik orkestralardı.şimdi öylemi orgun üzerinde bir sürü ses var.adamlar o sesleri çıkarmak için parçaları yapmak için günlerce saatlerce çalışırlardı.ben bile nasibimi aldım bu çalışmalardan.baterist atak geçmek için defalarca çalışırdı elinde baget lerle.şimdi öylemi adam düğmeyi basıyor tereyağından kıl çeker gibi atağını geçiyor.ben lüleburgaz orduevinde askerliğimi müzisyen olarak yaptım.solistim ben orda.farfısa org eski bantlı atlantiklerden bi ses düzeni şarkı yapacağız diye canımız çıkardı.bir de askersin yeni parça yapmak zorundasın.yani arkadaşlar kısacası kimse limsenin kalbini kırmasın.asıl canlı müzikler onlardı.şimdi piyanist arkadaşlarım bana kızacaklar ama ben eleştiriğe açığım.yukarıda bahsettiğim yıllardaki müzisyenlere göre şimdiki piyanistler,şimdiki piyanistlere göre de laptopçular bu böyle devam eder gider.durun bakalım zaman neleri gösterecek.hepinizi çok ama çok seviyorum.lütfen beni bağışlayın.

hocam orhan esenden şarkılar paylasırsanız cok sevınırım .....

benımde konuya katkım bulunsun ıstedım gercekten orj studyo sarkı ıstenıyorsa elımıde hemen hemen tumu mevcut hatta studyosu olmayanlar orj yakın yazılmaktadır haa tabıkıı emegın bır karsılıgı olmaktadır kımse benı yanlıs anlamasın su anda acılmıs olan adresınde tum altyapılar satısa sunulmus ulunmaktadır bızler tu uyleremızıe gereklı yardımı yapacagımıza soz verıyoruz herkes ıcın hayırlısı ıolsun bızımle ırtıbata gecmek ıcın sıtemıze baglanmanızı tavsıye edıyorum saygılarımla...

Konuyu acan arkadas bir istekte bulunmus, 30 kisi elestiri yagmuruna tutmus, elestireceginize ihtiyaci olan konuda yardim etseniz daha iyi olmazmiydi? Bu forum ney icin var? Muzisyenler paylasimda bulunsun yardimlassin diye var. Bu tarz elestirilerin altinda mutlaka bir cekememezlik, kiskanclik vardir, kiskanclik insana her kotulugu yaptirir.

Harika olur gerekirse biz üyeler olarak katkida bulunabiliriz..ben bu iste varim özelden de iletisime girebiliriz..her konuda katkida bulunmak isterim ..sevgiler saygilar

herkes org çalamıyor o nasıl olacak? bence mantıklı

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri