• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ülkemizin aydınlık yüzleri. İzleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Ülkemizin aydınlık yüzleri. İzleyin
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GntoZy1ETk4]Jandarma Genel Komutanlıgının Kuruluş Yıldönümü anısına - YouTube[/ame]

Cevap: Ülkemizin aydınlık yüzleri. İzleyin

Paylaşım ıçin teşekkürler komutanım

Bir jandarma personeli olarak benim için gurur verici bir performans...
paylaşım için teşekkürler...

Ch.

süper bir performans,kemanı çalan özelliklede süper çalmış ve keman sesi mükemmel,hepside çok güzel,emeklerine sağlık,
teşekkürler paylaşımınıza

Videodakiler zaman zaman beraber çalıştığım yetenekli müzisyen/asker arkadaşlarım özellikle solistimiz Derya müthiş bir sestir paylaşım için teşekkürler...

Zamanında . askerliğimi Sarıkamış'ta çavuş olarak çok zor şartlar altında yapmıştım. Ordu insanları çok sert ve çetin cevizli olmalarını biz erkekler hep bilmekteyiz. Ama bu onların yetiştirilme tarzları ile ilgilidir. Disiplin. Disiplinin olmadığı yerde laçkalık diz boyudur. (Toplumda olsun, ailede olsun) Kurucusu Yüce Atam' ın mükemmel oluşturduğu bu şanlı ordumuzun bugün bu hale gelmesi, şahsen beni çok yaralamaktadır. Hakkaniyeti düşünürsek eninde sonunda adalet tecelli edecektir, beklentisindeyim. Haaaa! bu arada orkestrayı unutmuşum, farkında değilim. Şanlı ordumuz, her ne kadar sert görünüm altında olsa dahi (babalarımız gibi) içlerindeki mert sıcaklık hiçbir zaman eksik olmayacaktır. Onlar birer silahlı eşkıya olmayıp, her türlü eğitimi almış lisanslı insanlardır. Bu almış oldukları eğitimlerden sadece biriside güzel sanatlar. Bir türk sanat müzğini bile ne kadar mükemmel icra etmişler. Gerisi takdirinize kalmıştır. Tellisaz, arkadaşımada daha önce yayınlanmasına rağmen güncelleştirdiği ve bizlere hatırlatması yönünden de çok müteşekkirim. Onun meşhur tabiriyle, (aydınlanma seferberliğine) hepimizin katılımları. Onayan veye onamayan herkese kalınız sağlıcakla derim.

telli saz arkadaşın milli uyanış seferberliğine katıl sloganını pek anlayamadım. nereye katılacakmışız ,kime katılacakmışız,kim onlar? cehaletimi mazur görün lütfen..

telli saz arkadaşın milli uyanış seferberliğine katıl sloganını pek anlayamadım. nereye katılacakmışız ,kime katılacakmışız,kim onlar? cehaletimi mazur görün lütfen..

hocam konumuz askerlerden oluşan orkestranın yaptığı performans.. yorumlar bu yönde olsun lütfen
çok başarılı bir performans olmuş teşekkürler paylaşım için.

Fazla anlaşılmayacak bir şey yok.
Cehalet her türlü kötülüğün anasıdır,Cahil olan toplumlar başkalarının boyunduruğu altına girmeye mahkumdurlar.Siz de dahil hepimizin üstüne düşen görev ülkemizin birlik ve beraberlik içinde huzurlu mutlu bir ülke olması için elimizden geleni yapmak olmalıdır bunun için;Ülkemizi bölmek isteyen iç ve dış tehditleri iyi anlamalıyız,Ülkemizin yıllarca emekle oluşturulan zenginlik kaynaklarının yabancılara peşkeş çekilmesine izin vermemeliyiz,olayları sadece taraflı yayın organlarından tv lerden değil farklı kaynaklardan öğrenip medyanın bizi yönlendirmesine izin vermemeliyiz,Dinimizin, kutsal kitabımızda yazılı olanların dışında siyasi amaçlara yönelik kullanımına izin vermemeliyiz. Daha buna benzer yazılabilecek sayfalarca konu hakkında aydın olmalıyız.Biz aydın olduğumuzda ışığımız bir dostumuzu arkadaşımızı da aydınlatır.Temelde söylemek istediğim bu.Selamlar

okey anladım.eniyisi. orkestra güzel sade çalıyorlar.insana güven veriyor. çok seslı müzikte iyidir.arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.bırçok bandocu arkadaşım var.hepsi şeker gibidirler.
yaşıyorsa allah uzun ömür versin atilla abım vardı.(emeklı olmuştur şimdi) düğünde çalmıştık bir kere ..esas duruşta çalaradı trompeti. süper adamdı özlüyorm kendisini ırtıbatı kaybettım.neyazıkkı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...