• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Umut-açıkgöz

Cevap: Umut-açıkgöz

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

millet amzaya hevesleniyordu al işte yerlisi :)

yaw arkadaşlar yapmayın ne duygu var nede çalımda bir netlik çok karışık geliyo.
çok hızlı çalmak iyi değilki bence kalıp çalmak iyidir arada kendince nağmaler katabilirsin patır kütüre gerek yok..

tabiki herkezin zevki başka ona saygımız var tabiki..

hiç haz etmiyorum bu adamın tarzına :)

Adamın Beyin Motorları çok iyi çalışıyor.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HxKJkqMrefU]UMUT ACIKGÖZ (DE) ZAMAN AKIP GİDER (www.umut-acikgoez.de) - YouTube[/ame]

buna çok güldüm ama kanuncuya bakın adam sakin rahat arkada umut parçalıyor:)

Bunu kendısı ıtıraf ettı zaten canlı yayında pıano 10 parmak calınır org 10 parmak calınmaz dıye bu benım kendh tarzım dıyor

Valla arkadaşlar bu adama kaçıncıya yorum yapıyoruz..

Çalması bi yana, bence sesi de güzel..Yalnızım dostlarım şarkısında kaç kişi o dikleri çıkabilir?? Şimdiye kadar çok arkadaş gördüm hakkaten süper çalan ama sesi o kadar da güzel olmayan..bu arkadaşta her ikisi de var..

allah yolunu açık etsin..

Valla arkadaşlar bu adama kaçıncıya yorum yapıyoruz..

Çalması bi yana, bence sesi de güzel..Yalnızım dostlarım şarkısında kaç kişi o dikleri çıkabilir?? Şimdiye kadar çok arkadaş gördüm hakkaten süper çalan ama sesi o kadar da güzel olmayan..bu arkadaşta her ikisi de var..

allah yolunu açık etsin..
hocam adam beyninde gecen herseyi notalara dokuyo muhtesem bi duygu orgun her notasindan her tusundan yararlaniyo daha otesi yok

Geri