• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

upper1 upper2 upper3 seslerini kontrol

• Konbuyu başlatan müzik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

müzik

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
kullandığım set üzerinde upper1 upper2 upper3 seslerini balans yaparken örneğin upper3 ü yükseltmek istiyorum fakat üçü birden yükseliyor.bu seslere tek tek nasıl müdahale edebilirim.balans ayarlarını yaparken bu çok lazım bana.arkadaşlar ketrondan yeni geçtim sorunlarımı sizinle paylaşıyorum.yardım eden ve paylaşım yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
ayrıca ikinci bir sorunum pa 800 ü kendi kabinleri üzerinde balans yapıyorum fakat proğrama çıkınca yaptığım balanstan eser yok.bass gitarı ve akorları duymuyorum.darbuka ve sadece kros ön pilanda.oysa kendi üzerindeki ayarlarda hepi çok düzenli olarak geliyordu.ve mixerdende denemediğim ayar kalmadı.bu balansı eski korg kullanıcıları nasıl tutturuyordu acaba.yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla....

Cevap: upper1 upper2 upper3 seslerini kontrol

bildiğim kadarıyla pa800 de üçünü ayrı ayrı kontrol edemıyorsun pa1x pro 2x bunlarda o dediğin olay var ayar konusuna gelince ketrondan yeni geçmişsin öncelikle pa800 ün normal kendi üzerindeki saunda kulağının biraz alışması gerek istediklerini alabılmen için cihaza da kendi üzerindeki ayara yakın bir ton çekebilmen gerekiyor...bu da biraz zamanla olur...

pa800 de var volumleri tek tek kontrol etme.
Menü= Prefence = Upper Lİnk Var o kutucuğu tıklayarak kapatırsan ayrı ayrı kontrol edebilirsin volumleri .. Sitede bu konulara cvp gelmiyor anlamıyorum bunu. Lütfen bir birimize yardımcı olalım olamıyorsak ta Ayrı ayrı volum controlü pax1 vsvs de var pa800de yok demek olmaz!!! Pa800 de o özelliğin olmadığını söyleyen insan zaten pa800 de bu özelliğin var olduğunu bilmesi gerekir saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam ayrıca o upper volümlerini ekrana elini hafifce basılı tutarak aşağı yukarı indirebilrsin. pa800 ün en üyük eksiği bu volum potonslar olsaydı daha da güzel olurdu

Upper volumlerin üçü de aynı anda açılıp kapanıyorsa upper volume link yazan yer işaretli olsa gerek onu iptal et

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri