• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Usb disk hatası

• Konbuyu başlatan cems
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

cems

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2
Önceden Usb taktıgımda sorunsuz okuyan or700 üm , son bir kaç defadır aynı usb lerde disk okuma hatası veriyor. Usb ye format attım ve yeniden içeriğini yükledim ama aynı hatayı veriyor . Org üzerinde formatlamak istedim disk hatası veriyor . Sebeb ne olabilir sizce ?

Cevap: Usb disk hatası

Marka nedir USB ?

samsung big boy 4 gb usb , daha önce sorunsuz çalışıyordu 2 gundur disk hatası veriyor sürekli

pc de fortmatla tarama yap temizle sonra dene

samsung big boy 4 gb usb , daha önce sorunsuz çalışıyordu 2 gundur disk hatası veriyor sürekli
Usb diskin 2 gb tan büyük olmaması gerektiğini biliyorum eğer yanlış bilmiyorsam ?? ..

Yok dostlar hem pc de format attım , hem de org da denedım , hep disk hatası veriyor farklı 2 usb bellek denedim aynı hatayı veriyor. Şimdi benim org v2 , fabrika ayarlarına dön desek olurmu acaba

Org'un üzerindeki USB girişlerinde sorun olabilir gözle görülür bir hata varmı bakın bence büyük bi ihtimal ondan yapar.