• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Usb disket sürücü tüm orglar için

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 148
  • Görülen : 31K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Usb disket sürücü tüm orglar için

ilan günceldir arkadaşlar...

slm hikmet xd9 a tam uyumlu değil kardeşim her yüklemede orgu açıp kapamak gerekiyo snd dosyaları yüklenmiyo

slm hikmet xd9 a tam uyumlu değil kardeşim her yüklemede orgu açıp kapamak gerekiyo snd dosyaları yüklenmiyo

Sorun çözüldü, Artık hepsini görüyor.

ben dolandırıcısınız piysada favrikalar için uretilmiş usb disk ler var 25 tl avcılaqrda satılıyor super calışıyor filopi usb ama siz 100 diye satıyoırsunuz bide 15 kargo ucreti yazık gunah birde burda mmileti kutuluyorsunbuz utan mnaz adam sahtekar milet sizin malınızı almak zorundamı 25 tlk nerde 115 tl nerde

ben dolandırıcısınız piysada favrikalar için uretilmiş usb disk ler var 25 tl avcılaqrda satılıyor super calışıyor filopi usb ama siz 100 diye satıyoırsunuz bide 15 kargo ucreti yazık gunah birde burda mmileti kutuluyorsunbuz utan mnaz adam sahtekar milet sizin malınızı almak zorundamı 25 tlk nerde 115 tl nerde

Mesajınızı için teşekkürler kendi dediğiniz gibi, benim malımı almak zorunda mısınız ?
Ayrıca 25 TL'ye getirin anında sizden 50 tane alayım.
İnsanların işini baltalamak yerine baltaya sap olmaya bakın zira bu yaptığınız baltanın ucuna kazma olmak. Ben kimseye zorla satmıyorum kimseninde hakkını yemiyorum herşeyin bir maliyeti var. İstediğim fiyata da satmakta özgürüm ürün benim üzerinde yaptığım mühendislik bilgiside benim istediğim fiyata satarım.
başka bir sorunuz varsa telefon numaram ilanda var arayın konuşalım

İlan günceldir.

Bu cihazı rolan G800 klavyeye nasıl uyarlıyoruz ekstra bir programmı yüklemek gerek

İstanbulda bu cihazı nerede bulabilirim

Bu cihazı rolan G800 klavyeye nasıl uyarlıyoruz ekstra bir programmı yüklemek gerek

İstanbulda bu cihazı nerede bulabilirim

özel mesaj yolladım. İnceleyiniz lütfen.

Güncel ilandır.

ilan günceldir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 20 64.5%
  • Kararsızım

Oy: 7 22.6%
  • Hayır

Oy: 4 12.9%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri