• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Üstadlarlar: pa500tr,pa800,pa2x&pa3x Real eXperience (rx) fonksiyonu nasıl açılıyor?

• Konbuyu başlatan odewin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

odewin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
piano, bağlama, gitar
Real eXperience fonksiyonunu açamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Midi dosyasını bilgisayarla inceledim. Nota yerleri aynı görünüyor. Efektler nasıl veriliyor çözemedim. Bilen uzman arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Not: Baştaki şarkıda hazır kalıp kullandım (introdan aldım)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Üstadlarlar: pa500tr,pa800,pa2x&pa3x Real eXperience (rx) fonksiyonu nasıl açı

Benim bildiğim Rx özellikli sesler de otomatik olarak çalışıyor tuş hassasiyetiyle tuşa basışınıza göre kendiliğinden devreye giriyor. Ses menüsünde seslerin sonunda Rx yazıyor.

Cevap: Üstadlarlar: pa500tr,pa800,pa2x&pa3x Real eXperience (rx) fonksiyonu nasıl açı

Bilgisayardan (cakewalk expressle) şarkının velocity (tuş hassasiyeti )grafiğine baktım. Haklısınız galiba. Benim velocity ayarlarında bir sorun var. Çok teşekkür ederim Yalçın Bey.

Sorunu çözdüm Yalçın üstadım. Hemen teşekkür gönderiyorum. Harikasınız.

Ne demek, yardımcı olduysam ne mutlu.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri