• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ustalardan Tweeter Önerisi ???

muratveben

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
:confused: S.a arkadaşlar elimde 2 adet 30cm lik RCF MB12G301 12" 400W rms, 800W program. 98 dB 50-3000 Hz çıplak hoparlörüm vardı , 2 adet kabin toplamaya karar verdim 2 adet güzel mdf kabin aldım , kabinlerde 1 inç horn takılı , 2 adette 2 yollu hoparlöre uygun crossever aldım , sizlerden tweeter önerisi istiyorum 1 inç tanesi 150 en fazla 200 tl civarı tweeter ne önerirsiniz lütfen yardım. Şimdiden önerisi olanlara tesekkurler. ????

Cevap: Ustalardan Tweeter Önerisi ???

Yokmu Kimse?

50 kişi bakmış bi öneri bile yok :confused: :rolleyes:

ben ce hem ucucz hemde bana göre cok cok işgörür sipekon as44 ler var yinede deyişik tavsiyeler cıkar saygılar

spekon 44 as al işini görür membranı bakkalda bile satılır 15 tl membran fiyatıda uygundur servet harcatmaz 300 euroluk tiveeterlerle aman aman bir ses farkıda yok ben yıllardır kullanıyorum 2-3 tanede yedek membranım var nadiren yanıyor hiç sorun etmiyorum ampul değiştirir gidi 10 dakikada değiştirip yoluma devam ediyorum :)

Can dostum SPECON 400 var bende onu kullanıyorum bayağı hoparlör gibi mıknatısı var çokta güzel 1,7 inç falan tanesi 40 TL dir al kullan başka bence arama bak keyfine Kolay gelsin Saygılarımla,

Tuhaf bir şekilde bende SPEKON onericem :D
B&C de250 de kullanıyorum ama SPEKON lar aşağı kalır degiller. ve B&C nin 10 da 1 fiyatına aldım.

paranız varsa 2"inç b&c öneririm ama kısıtlı bütçeye de tromba veya spekon öneririm...

bende 2 adet 1 inç tweter var istersen satabilirim memnun kalacağından eminim.Çifti 200 tl

tesekkurler