• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ustalardan yardım

Beyaz diş

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Bateri dabruka amatör org
Arkadaşla herkese merhaba herkese sağlık huzur ve bereketli günler diliyorum.
Benim acil konu hakkında profesyonel ustalarımdan öğrenmek istediğim oğlum için org alıcam bir kaç org markası modeli var aklımda acaba roland e86 e96 ...korg pa80 ve korg pa800 roland g600 yoksa Gem wk3 veya Gem wwk3 mü alsam birde ustalarımdan ricam Gem wk model org larla ilgili bana fikir verirmisiniz lütfen herkese saygılar diler ömrünüzün mutlu sağlıklı ve bereketli geçmesini dilerim..

bence yamaha a300 tr alsan daha iyi olur hem amator hem profesyonel cihaz fiyatida uygun türk ritm ve sesleridr yüklu ideal org

Merhabalar değerli büyüklerim ben Roland g 600 org kullaniyorum ilk cihazim agirdan çiftetelli calmak istiyorum ama olmuyor belli bir mantigi mi var acaba hicbir sekilde cikmiyor ne yapmam lazim hicbir bilgim yok

Beyaz diş saydığınız cihazlar içinde en iyisi pa800 dür bence onu alın temizini bulursanız

Korg Pa 300 cihazım var ve içi full ses ve ritim dolu bir arkadaşım da da pa 300 var ve içindeki set 83 mb ve ben bunu kendi cihazıma yüklemek istiyorum ama cihazımda hafıza yetersiz diyor şuan da da cihazımın hafızası 862 kb gösteriyor ne yapmam gerekiyor bilen ustalar bana yardımcı olabilir mi gerekirse ücretini de vereyim 96mb ram takdırayım veya yazılım attırayım yardımcı olun lütfen :)

Merhabalar değerli büyüklerim ben Roland g 600 org kullaniyorum ilk cihazim agirdan çiftetelli calmak istiyorum ama olmuyor belli bir mantigi mi var acaba hicbir sekilde cikmiyor ne yapmam lazim hicbir bilgim yok
Hangi karar çalıyorsun ve koma veriyormusun.