• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Utarmüzik serdar bey' e teşekkürler ....

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
Slm tüm trakyamüzik sakinleri ben burdaki yorumlardan yola çıkarak utarmüzik serdar bey le irtibata geçip xd9 almak istediğimi söledim kendisi çok mütevazi davrandı internet ortamında nekadarda olsa; malum bir orgu görüp kullanmadan almanız zor fakat ben burdaki yorumlara bakarak samimiyetine ve esneflığına güvenerek anlaşarak orgu aldım sadece netten görüntüsünü görerek ama içimde en ufak bir kuşku ve kaygım yok hayırlısı olsun... kendisine burdan herkez önünde UTARMÜZİK SAYIN SERDAR BEY' E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM buzamanda böle esnaf ve insan varmı diye kendime sormadım değil ama hakketten varmış sizlerede bu yazılarım bir bilgi, dipnot olsun utarmüzikle korkmadan alışveriş yapa bilrisiniz saygılarımla... hayırlısı ile salı çarşamba gibi yeni yarenim xd9 um elimde olacak herkese hayırlı işler bol kazançlar.....

Cevap: Utarmüzik serdar bey' e teşekkürler ....

bu yorumun için bizde tşk ederiz kardeş umarım alışveriş yapan arkadaşlar için dip not olur

İNŞ. hakketten bu zamanda ki insanlar riyakarlığı almış gidiyor, kendisini ve firmasını bozmadan götüre bilmek büyük başırıdır bence takdireşayandır.saygılarım...mesala izmirde çankayayı bilenler bilir onur çarşısında master müzik ahmet bey çok mütiş bir insandır gözünüz kapalı herşey alabilrisiniz inş böyle esnaflar eksik olmaz dahada fazlalaşır belki birileri bu yazılardan ders alırda kendini saygın kişi ve kurum yolunda düzeltir....herkese rastgele diyelim....

Moderatör tarafında düzenlendi:

aaa serdar abim her konuda mükemmel dir saygılar.

serdar utar abimiz çok dürüst bir esnaftır satış sonrası tam desteğinide eksik etmiyo herkese tavsiye ederim arkadaşlar

Serdar abimiz ve utar muzige laf yok hepsinden allah razi olsun

Öyleyse Serdar Bey'e bol kazançlı satışlar diliyorum.

bende serdar abimizden 2 kere org aldım ikiside taş gibi aletlerdi.esnaflığıda çok iyidir.

hayırlı olsun arkadaşım yeni orgun hayırlı olsun xd9 u çok seveceğini tahmin ediyorum
hele orgunda plus4 yüklü galiba çok daha iyi hayırlı olsun çok iyi bir seçim yapmışsın

gercekten bu habere sevindim helal olsunki iyi insanlar her zaman kazanir ben malesef org konusunda sansli olamadim cok darbe yedim ama yıkılmadim kotuluk yapan kendine yapar bunu kimse unutmasin satanada alanada hayırlı olsun