• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Utku Yamaha s900 ''Unutabilsem''(Akorlara dikkat)

• Konbuyu başlatan Utku
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 6K
öncelikle eline saglık.ama yanlış anlamazsan akorlara dikkat demişsin maalesef akorlar yanlış basılmış

öncelikle eline saglık.ama yanlış anlamazsan akorlara dikkat demişsin maalesef akorlar yanlış basılmış

Akorlar şarkının orjinali gibi değil..sadece bir tarz şarkının nakarat kısmında hicaz akor bile var.Şarkıyı istesersem orjinalde çalarım..Orjinal çalsaydım akorlara dikkat demezdim zaten;)

Değişik bir tarz olmuş.Jazz fantazi diyebiliriz:))

Aynı anda çalıp ve söylemek yani piyanist şantörlük valla zor iş,ikisini bi arada yaparken ya çalmada yada söylemede preformans,kalite düşüyor..:D

yok yok bugün böyle olur yarın herşeyiyle tam oturmuş yerinde tam karar işler çıkar.aynen devam yani.emeklemeden yürünmez kardeşim.çalışmaya devam et...sesinde güzel kıymetini bil...;)...

ARTILAR:
öncelikle kopya değil orjinal bir çalışma olmuş.
kendinden bişeyler katabilmişsin,,orası çok olmuş...
sax intro yu çok hoş çalmışsın...

EKSİLER:
ama bazı yerlerdeki akorlar fazla abartılı ve detoneye kaçmış gibi, kulağı rahatsız etmiş...

SONUÇ:
ellerine sağlık...
yeni, ilginç çalışmalarrını bekleriz....

ARTILAR:
öncelikle kopya değil orjinal bir çalışma olmuş.
kendinden bişeyler katabilmişsin,,orası çok olmuş...
sax intro yu çok hoş çalmışsın...

EKSİLER:
ama bazı yerlerdeki akorlar fazla abartılı ve detoneye kaçmış gibi, kulağı rahatsız etmiş...

SONUÇ:
ellerine sağlık...
yeni, ilginç çalışmalarrını bekleriz....

Gerçekten iyi bir değerlendirme:)Evet Ferhat Göçer'' Götür beni gittiğin yere'' şarkısını müziğiyle,sesiyle Emrah gibi okumamış,kendinden bişiler katmış,bende böyle bir çalışma yapmak istemiştim.Mükemmel olmadığımı biliyorum.Ama müziğe emek vermeyi müzik adına bişiler yapmayı çok seviyorum..Eksilerimde olsa kendime güveniyorum,çalışmayı seviyorum:)

çok çok iyi akorlar... böyle bir arebesk parçada bu kadar uyumlu sesleri akor halinde tınlatma her babayiğidin harcı değil...arada kulağa batan olması çok normal...tebrikler

çok çok iyi akorlar... böyle bir arebesk parçada bu kadar uyumlu sesleri akor halinde tınlatma her babayiğidin harcı değil...arada kulağa batan olması çok normal...tebrikler

Teşekkürerler,zaten amacım yaratıcılığımı göstermekti,bu şarkıyı doğru düzgün çalmasınıda bilirim,ama ben bir müzisyen olarak fantezi kurmayı seviyorum:)

bu şarkı arabeskden çıkmış hatta şarkı unutabilsemden de çıkmış UNUTULABİLSEM olmuş