• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

...??..Uyarıdır .??.

Cevap: ...??..Uyarıdır .??.

o yüzden dikkat

Allahım bu tür insanlara fırsat vermesin insan denmez en güzeli görüp alacaksın

aynen yazdıklarım gibi

Doğru söze ne denir...
Dikkatli olmak lazım, herkesi kendimiz gibi iyi niyetli düşünmek bazen sıkıntılara yol açabiliyor...

doğru 1 tane yalnış sayısız

urunu gormeden para yatiran insanlari hic anlamiyorum bi hatirlatmada daha bulunuyum dolandirildiniz diyelim savcilikta sikayette bulundunuz 18ay enaz bekliyosunuz uyarilar icin sagolun

bu lafına katılmıyorum bende dolandırıldım ve 3 günde adamları yakalattım ve şuan içerdeler

uyarı için teşekkürler bilinmedik kişilerden org almaya kalkmayın enazından gidin görün inceleyin öyle alın bu arada harddiskli USB li pa80 almak isteyenler bana gelsin :D

güncel kalsın

yıllardır burada yazılarını okuduğum site sakinleriyle kafama göre inandığım güvendiğim kişilerle alışverişlerim oldu ..hiç bir konuda sıkıntı yaşamadım..hatta org gelmeden para yatırdım..orgu göndermeden param yatırıldı.bu tamamen bir güven meselesi..ve bu zamanla oluşuyor..mesela adam girmiş siteye daha birinci gün üyelikte ..org satıyor ..kım alır kardeşim !? kimsin nesin?? nerden bilcez..!?bu çok ince bir konu.

yüzdeyüz destek, tam destek...teşekkürler...