• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Uzun İnce Bir Yoldayım.. Solistim Mert ile :)

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Arkadaşlar Selam..

Departmandan arkadaşım Mert ile çalışmalara devam ediyoruz.. Orgu iş yerine getiremediğim için daha önce çaldığım demoların üzerine okuyor.. Bu hafta sonu inşallah yeni şarkılarıma okutacağım..

Yorumlarınız benim için çok önemli.. gerçekten iyi bir ikili olmak istiyoruz..

Yorum ve eleştirilerinizi lütfen esirgemeyin :) Her türlü acımasız eleştiriyi bekliyorum, ki daha iyi olabilelim iki amatör olarak :D

Cevap: Uzun İnce Bir Yoldayım.. Solistim Mert ile :)

Güzel olmuş...elinize ve dilinize sağlık..

Cok sagol ustad..

Elestiriler lutfen :)

Öncelikle altyapı bence bir alkışı hak ediyor hocam...
Tabii klavye ile canlı eşlik edeceğiniz zaman daha az baskın solo enstrumanlar olacağını düşünüyorum...
Solistinizin iyi bir ses rengi var ama birlikte çalışmaya ihtiyacınız var.Bazı yerlerde belli ki tereddütler yaşamış.Kendine güveninin artması gerekiyor ki bu ancak daha çok söyleyerek olacaktır...
Teşekkürler...

Ch.

Hocam cok tesekkur ederim.. Cok yapici bir yorum.. Ogle tatilinde cocuk bir kez dinledi demoyu, ikincisinde ustune okudu.. Nerde giriyorum, nerde duruyorum bilmesi lazim. Daha cok calismamiz lazim, sadece ogle tatilleri ile olmuyor. Ama ben mertin sesini begeniyorum.. Uzerine onun icin bu kadar dusuyorum..

Yardimci oldugunuz icin cok tesekkurler hocam

parçaya sol minör dolaşıp girmişsin ama şarkı re minör devam etmiş.çok sırıtmış.baştaki dolaşmayı re minör yapman gerekirdi ugurtheorca veyahut arkadaş sol minör söylemeliydi.onun dışında çok hoş bir çalışma olmuş.arkadaşının sesi çok güzel ve sende şarkıyı çok iyi icra etmişsin.emeklerinize sağlık.

arkadaşının sesi güzel fakat tereddüt etmiş bazı yerlerde buda dahabi amatör havası estirmiş eserde. şahsen hazır bir alt yapıya okurken bende aynı tereddütleri yaşıyorum ve bu nedenle elimden geldiği kadar alt yapı kullanmayı tercih etmiyorum. yani bir eserin sadece şan bölümünü okuyacaksanız mutlaka ve bolca prova yapıp öyle kayıt almalıdır. yoksa bu temkinli performans bir zaman sonra kabus olmaya başlar. bencede bol bol çalışın güzel işler çıkaracağınıza eminim.

özellikle halk müziği grubu eserlerde komalı seslerin kullanılmaması benim çok tuhafıma gidiyor. sanki ezgiler eksikmişçesine. bence bütün eserler orijinali bozulmadan ve en sade şekilde yorumlanması gerekir. birazcıkta duygu katılması gerektiğini düşünüyorum. paylaşım için teşekkürler....

AKADEMİK ve saygın duruşlu bır demo olmuş.

AKADEMİK ve saygın duruşlu bır demo olmuş.

Çok enterasan bir yorum, çook teşekkürler :)

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim, çok yol gösteriyorsunuz gerçekten çok sağolun..