• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v1 elektro bağlama

• Konbuyu başlatan Eyüp
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 4K

Eyüp

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
daha önce paylaşmıştım site yenilendi tekrardan paylaşayım dedim.söz bağlamadan açılmışken :)

eklediğim bu linkte de elektro sesini rgt olarak ekledim 3.sıradaki ses bu sestir.güle güle kullanın.unutmadan efekt olarak Salim kardeşimizin beta sette kullandığı efektler kullanılmıştır.onuda burada or 700 download bölümünde bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• yeni bağlama.rar
    1.1 MB · Görülen: 322
Moderatör tarafında düzenlendi:
PAYlaşım ıcın saol kardes

daha önce paylaşmıştım site yenilendi tekrardan paylaşayım dedim.söz bağlamadan açılmışken :)

sn eyüp;

mümkümse 2/4 lük ritim ile cihaz üzerindeki elektro bağlama sesleriyle kısa bir resital yapmanız mümkümmüdür?..

paylaşım için teşekkürler...

Eyüp bey elektro çokgüzel olmuş! Sesi paylaşır mısınız?

Güzel olmuş gerçekten. Elinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

hocam evet önceden paylaşım vermiştiniz.gerçektende tek kelime ile harika işlenmiş bu elektro.düğünlerde kullanıyom ve kimse normal elektrodan pek ayıramıyo bunu.paylaşım için teşekkürler.

yalnız bu seste ufak bi sorun var.iki tuşa aynı anda bastığımızda bi karışıklık oluyo onu almamız mümklün mü acabaaa.onuda aşarsak gerçektende süper bi ses olur.

mono özelliğini kapatırsanız istediğinizi elde etmiş olursunuz

Eyüp bey elektro sesini tekrar paylaşır mısınız? V1'imde denemek istiyorum.