• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2 plus-ultimate stand gümüş

kaanaltay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha v2 plus
Herkese selamlar,

Aşağıdaki standı nereden temin edebileceğimizi bilen varmı?ultimate gümüş.(siyahı piyasada var-gümüş rengini bulamadım) ayrıca v2 plusı taşırmı?bilen veya kullanan varmı?

Teşekkürler.iyi akşamlar.

Ekli dosyalar

• UltimateSupport_ax-48s.jpg
    UltimateSupport_ax-48s.jpg
    8.5 KB · Görülen: 251
Cevap: v2 plus-ultimate stand gümüş

V2 plus'ı da taşır hatta 4 tanesini üst üste koyun onu da taşır.

Herkese selamlar,

Aşağıdaki standı nereden temin edebileceğimizi bilen varmı?ultimate gümüş.(siyahı piyasada var-gümüş rengini bulamadım) ayrıca v2 plusı taşırmı?bilen veya kullanan varmı?

Teşekkürler.iyi akşamlar.

hocam alın bir tane siyah stand sprey boya ile boyayın gitsin ondan kolay bişey yok,güzelde oluyo,sanki orjinal gibi :)

hocam alın bir tane siyah stand sprey boya ile boyayın gitsin ondan kolay bişey yok,güzelde oluyo,sanki orjinal gibi :)

Hocam aman :eek: :D metalik oto boyası ile boyanmış diye biliyorum ultimateleri, sprey le öldüreceksiniz güzelim standı. :D

Bir irtibata geçin hocam ellerinde olabilir.

ultımate apex 48 pro ambalaj 490 tl

ultimate ax-90 790 tl diye gördüm bir ilanlarında.

Merhabalar,
bilgi için teşekkürler yalçın hocam.prestij müziği arayacağım.

v2 rengi gri olduğundan cihaz ve gümüş stand birlikte güzel gözüküyor.sahnede müzik performansı kadar görünüşde önemli...sprey boya olmaz zafer kardeş..:))

selamlar.

Merhabalar,
bilgi için teşekkürler yalçın hocam.prestij müziği arayacağım.

v2 rengi gri olduğundan cihaz ve gümüş stand birlikte güzel gözüküyor.sahnede müzik performansı kadar görünüşde önemli...sprey boya olmaz zafer kardeş..:))

selamlar.

:D :D siz yinede en iyisi orjinal alın

benim or700v2 yi çok rahat taşıyor bende siyahı var bulamassam gümüş rengini bir oto boyacısı sorununu rahat çözer 10 nm olur farkedilmez