• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

v2

pianist hsn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s970
mrb arkadaşlar
v2 nekadar güzelbir aletmiş bugün anladım
hele yöreseller dicek bişi bulamıorum kimsede bulamadı

üçtane kemençeci hasta oldular aletin karadeniz yöresellerine

emeğigeçen herkese teşekkürler

siteden servet arkadaşımızla beraberdik bugün v2 ve a 1000 bugün çif yamaha ile karadenizli sanatçılarla bir aradaydık güzelbir programdı

mrb arkadaşlar
v2 nekadar güzelbir aletmiş bugün anladım
hele yöreseller dicek bişi bulamıorum kimsede bulamadı

üçtane kemençeci hasta oldular aletin karadeniz yöresellerine

emeğigeçen herkese teşekkürler

önceki bir konunda v2 hakkında artık yorum yapmayacağım demiştin .!!unuttun heralde.dayanamadın dimi?? :D:D

hehehe :) dur daha senin isteidiğin ritimler de geliyor bu ay

bakalım yere göğe sığdırabilecekmisin aleti :D

aciklamalar icin tesekkurler.

ben bir karadenizli olarak bu alette en çok karadeniz ritimlerini ve seslerini merak ediyorum ama henüz hiç bir videoya veya demoya rastlayamadım bu konuda... v2 orgumu alınca bakarız artık hele bir alalımda kısmetse.

önceki bir konunda v2 hakkında artık yorum yapmayacağım demiştin .!!unuttun heralde.dayanamadın dimi?? :D:D

evet yunus kardeş doru diyosun konum silindiği için yorum yapmayacağımı demiştim

ve şunu yine söylüyorum bana göre yine eksikyanları var aletin ama eksikyanları giderildimi karsısına rakip tanımıyorum kendi çapında

ve eksi olarak yorumda yapmıcam cokta canımmı sıkıldı satar alırım tayros 3
bunun adı budur

şunuda belirteyim bende trabzonluyum karadeniz tekno bana göre ???
caldığım karadenizleri nasıl paylasıcamı nasılkayıt edip mp3 e cevireceğimi bilsem elimden geldiği kadar çalar paylaşırım
şöylede bişeyver karadenizdeki oyunlarla burdaki oyunlar ve oynayanlar birbirini tutmuyor

hehehe :) dur daha senin isteidiğin ritimler de geliyor bu ay

bakalım yere göğe sığdırabilecekmisin aleti :D

valla salim kardeş dört gözle bekliyorum çalışmalarını
bugün hep karadeniz sanatcıları vardı bana bir ritim yollayacaklar onuda isticem senden sırası gelince şimdiden teşekkürler

v2 yi gerçekten yaşyıp görmek gerekiyor bu ay ki güncellemeleride dört gözle beklioruz,tek kelimeyle yine harikadır

v2 ye ritim yazanları tebrik ediyorum . inceleme fırsatı buldum sonunda. çok kaliteli olmuş ritimler...

Moderatör tarafında düzenlendi: