• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Va-7

• Konbuyu başlatan asrg79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 5K

asrg79

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND VA-7/ROLAND EXR 5
arkadaşlar biraz komik olucak ama elinde,arşivinde va-7 için sample ses olan var mıdır?

Cevap: Va-7

Bunun neresi komik VA-7 gerçekten kullanmasını bilene harika bir alet. Set Arkadaşlarda vardı sanırım siz ilanı güncel tutmaya çalışın. Kolay gelsin...

eyvallah abicim.13 yıldır kullanıyorum vazgeçemedim ama insan biraz değişiklik istiyor haliyle.

hesaplı bulsam bi va7 veya va 76 düşünüyorum.piyano sesi rolandın başka oluyor.g serisi de güzel ama artık aletler yorgun sık sık arıza veriyorlar.geçen sene 1500 e va76 vardı almadığıma halen pişmanım.....

Ben aylarca özellikle VA-7 aradım bulamadım hatta Zuhal Müzikle iletişime geçtim sıfır yada ikinci el çok aradım bulamadım nasip deyilmiş...

kardeş bende zipin içinde var ama zip drive bulamıyorum.
bir şekilde çıkarırsam veririm.

eyvallah kardeşim.dikkate aldığın için sağol.

ben va7 var ve elımde yenı gibi uzun zamandır kıyıpta satamadıgım en guzel kullandıgım orglardan bırı ıstıyene satabılırım 0530 228 23 38

bu aletin üzerine niye düşmediler anlamış değilim.Eğer Zuhal Müzik zamanında bu aletle bk5 ile ilgilendiğinin yarısı kadar ilgilenmiş olsaydı bence hiçbir marka kuyruğunu göremezdi Roland'ın.Zannedersem dokunmatik ekran ve ribbon control de muhteva ediyor alet.

arkadaşlar bende va7 var satlık 6 ay önce 1450 tl ye aldım idda ediyorum türkiyede temizi üzerine tek kesinlikle sahne yüzü görmedi benden önceki sahibi 55 yaşında bir abi azerbeycandan sıfır getirmiş yeğenine yeğenide üniversteye gidince çantasında yıllarca beklemiş tesadüf buldum bu alet piyasadaki çoğu aletlere taş çıkartır alette en ufak kılcal çizik yazı silinmesi sıfırdır desem yalan olmaz o derece bende fazla profosyonel değilim hobi amaçlı aldım alet çok karışık çözemedim ilgilenen olursa buyrun tel 05428056682 arayın görüşelim