• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Vay başımıza gelenler

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Dün iş gezisi nedeniyle ankaraya gittim ordanda kuzenimin yanına uğrayayım dedim genelkurmayda asker kendisi bi çayını içtim onlarca tank haraket ediyodu neoluyo diye sordum hiçbişey sôylemedi bugün gazetede okudum suriye sınırına gidiyomuş ve mermiler namluda ateş emri bekleniyo tabi amerikanın gücü yetmedi bizim üzerimize kalıcak suriye bize saldırırsa otamatikmen rusya çinde bize saldırıcak ve rusyanın kötü bi huyu vardır direk büyük şehirlerden başlar arkadaşlar bunların hepsi ihtimal ama şuna eminim olasılığı yüksek bi ihtimal.artık resmi gazetelerde yayınlanıyo bu konuyu açmakta sakınca görmedim inanın dün gözlerim doldu.:-(

Cevap: Vay başımıza gelenler

sen sıkıntı etme rusyanın doto yemez turkıyeye saldırmaya onlar turkleri iy tanır... suriyede son kozlarını oynarken turkıye mudahalesi işine geliyor esadın...

eğer bu savaş çıkarsa Türkiye haritadan silinir... dua edelim'ki çıkmasın.. Türkiye'nin durumu belli..Kendi iç sorunlarını bile çözemedi, savaş başlarsa iç savaşta çıkar zaten... Rusya -çin-iran' a karşı hiç bi şansımız yok.. abd bile arkamızda görünmüyor..Şu anda Türkiyenin arkasında kimse yok...

Bu iktidar duran başımıza bela olacak! Elin ülkesine birşeyler yapmaya çalışacağına kendi ülkesindeki sorunları halletse keşke...

Neyse dua edelim arkadaşlar..

Dikdatör erdoğan dunyayı ele geçirme çabasında sonumuz hayır ola

Askerı stratejı bılgılerıme cok guvenıyorum kaddafıyı ındırdıler sıra esadda rusyayla cın yuklenmeye baslıyıncı hemen bıze verdıler gazı komutanlarıda attılar ıcerı ıslerıne engel olmasınlar dıye karısıcak kımse kalmadı savas cıksa yonetıcek komtanımız yok

Inşallah düşündüğüm gibi olmaz.

'Yetmez ama evet' çiler ile diğerleri sanırım bunun çözümünü de düşünmüşlerdir... Sahte demokrasi havarileri ve ikinci cumhuriyetçiler de düşünmüştür... Eee bizim düşünmemize gerek kalmadı zaten... Allah bu ülkeye son kez 90 sene önce acıdı ve ona göre gereğini yaptı ama bundan sonra bu ülkeye Allah bile acımaz...

Ya zaten tüm gayeleri Türkiyeyi savaşa sokmak

bunlar b.o .p bir parçası şahsen kendi düşüncem 2023 türkiye 4 e bölünüyo kürdistan rum ermenistan ve türkiye olarak yıl 2053 bütün bölünen yerler de büyük israil kuruluyo internetten araştırdığıma göre Allah hayırlısı neyse onu versin

eğer bu savaş çıkarsa Türkiye haritadan silinir... dua edelim'ki çıkmasın.. Türkiye'nin durumu belli..Kendi iç sorunlarını bile çözemedi, savaş başlarsa iç savaşta çıkar zaten... Rusya -çin-iran' a karşı hiç bi şansımız yok.. abd bile arkamızda görünmüyor..Şu anda Türkiyenin arkasında kimse yok...

Bu iktidar duran başımıza bela olacak! Elin ülkesine birşeyler yapmaya çalışacağına kendi ülkesindeki sorunları halletse keşke...

Neyse dua edelim arkadaşlar..

türkler çok sabırlıdır kardeşim,türklerin sabrı bir kere taşar,birilerininki gibi her gün artislik taslayıp ortalıkta dolaşmaz,ama sabrı bi taştımmı türkiyeyi haritadan değil bu türkler kaç tanesini haritadan siler de söylemin yanlış,

bunu şu tarihe kadar bütün dünyaya anlattı türkler,kimse yanılmasın,kimse aldanmasın kimse korkmasın bunu türkler yine gösterir bütün dünyaya,adamlar korkuyolar türklerden türklerin başına bişeyler musallat etmeye çalışıyolar,bakıyorumda birileri bunlardan dolayı prim kazanmaya çalışıyolar,daha ortada bişey yokken korkmaya başladılar,
türk evlatı ne zaman korkmuş,birilerinin geleceği varsa göreceğide vardır,

şunuda unutmamak gerek-düşman kuvvetlerinin elinde çok büyük silahlar varken türk milletinin elinde doğru düzgün silah yokken kazanıldı bu memleket,

birileride bu memlekette kendilerini fikirlerini çok akıllı bulupta birilerini salak yerine koymaktan vazgeçip bişeylere saygı göstermeleri gerekir,