• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

vidodaki ney sesinden arıyorum

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba arkadaşlar vidodaki ney sesi ni arıyorum pa500tr ye olurmu ney samplesini arıyom çok lazım bu ses bana

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=J0D4_HIIlXk"]KAVAL HAVASI ÇEKTİM ŞARABI ÖPTÜM ARABI - YouTube[/ame]

link bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: vidodaki ney sesinden arıyorum

vidoyu bi yükleyemedim ben yhaa kapatıcam konuyu olmuyor

Kardeşim videonun bulunduğu sitenin adres satırını kopyala buraya yapıştır illa video yüklemen gerekmez biz de o adresi tıklayarak videoyu izleriz bu kadar sıkıntı yaratacak durum yok :)

tm oldu kardeş bakın şimdi bu ney sesi bana lazım bir tuşa hızlaca basınca çok güzel bi ses çıkıyor tek tuşar basınca gerçek ney gibi oluyor

Bu kaval+tuf gibi geldi. Basım şiddetine göre tavır veriyor heralde. Ya da ben öyle anladım

Pa500TR ye sample yüklenmiyor ne içtin sen

Daha usluplu cevaplar verirsen karşındaki insanı kırma olasılığın azalır..Burası seviyeli bir site.

Daha usluplu cevaplar verirsen karşındaki insanı kırma olasılığın azalır..Burası seviyeli bir site.

Yanlış anlaşıldıysa binlerce kez özür dilerim yemin ederim espri maiyetinde söylemiştim.Çok özür dilerim :( dalga geçermişim gibi anlaşılmasın dalga geçmek ne haddime.

KenanKORG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pa500TR ye sample yüklenmiyor ne içtin sen

bende biliyom yüklenmediğini kardeşim bu ses pa55tr de bile var ama bulamadım ben sizde varsa yardım etin atın bana neye tuş şiddetini artırınca güzel bir ses çıkartıyor bu benim hoşuma gitti ama bulamadım varsa yardım edin lütfen

Kardeşim ben roland bk5 kullanıcısıyım. Hiç pa500 kullanmadım. Üstadlar doğrusunu biilirler. Bk5 te çift ses kullanırken her iki sesin şiddetini ayarlayabiliyorum. Ses şiddet değerini tiz den bas çekip değerleri 119 yaptığımda max ses oluyor ve tavır vermiyor. Elindeki alette ki sesler editlenmiş olabilir. Tavırlı çalmak zordur belki de vatandaş kapatmıştır tavrı. Tabi bk5 te durum böyle pa500 de de belki aynıdır.