• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Vokal sesi kısma Hk.

ahmet.alkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
bk5
Sevgili roland bk5 kullanıcıları öncelik le merhaba ;
Rolan bk5 te vokal sesleri (şarkı söyleyenin sesini) kısma tuşuna basıyorm faka yinede
derinde de olsa ses çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz. Ses formatı ne olmalı benim denediği
baya eski bir MP3 idi ondan mı sıkıntı oluştu yoksa bir ayarımı var.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Ahmet Alkan

Cevap: Vokal sesi kısma Hk.

Bu problem sadece turk sarkilarinda vardir,cunku turk sarkilari studyo ortaminda kayit edilirken cok fazla vokal kullanilir yani yeni veya eski sarkilarla alakasi yoktur,yabanci bir sarki calip vokali kapattiginizda hic bir sey duymazsiniz cunku kayit farki vardir onlar nerdeyse 15 kanal farkli kayit yaptigi icin.
kullandiginiz sarkilarin vokallerini audy city programindan bilgisayar ortamindan biraz daha kisabilirsiniz....

Arkadaşım yardımların için teşekkür ederim.
Fakat Roland türkiyede bk5'in tanıtımındaki videoda sanatçı şimdi aklıma gelmiyor fakat türkçe bir şarkı çalıyordu ve ses kapatılıp açılabiliyordu, acaba bizlerin bilmediği başka bir ayarmı var
ne dersin araştırmaya devam derim ben.
Kolay gelsin iyi günler dilerim.

Ahmet Alkan

Barış beyin dedikleri aynen katılıyorum bu gw8de de böyleydi yabancı şarkıları tamamen kaldırıyo ama türkçeler de azda olsa kalıyor.

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım fakat rolad'ın sitesinde verilen videoda tamamen
kapatılıyormuş gibi gösteriliyor, o zaman insanları kandırıyorlar ve buda çok ayıp birşey değilmi.

Kolay gelsin.

Valla hocam bilmiyorum bende pa 600 var ondada bu özellik var sanırım ama hiç denemedim bile biliyorum oda tam kaldırmiyacak.

Sesi kapatmıyor ise bir özellik olarak göstermek yanlış bir şey bence.
Biraz araştıralım bakalım belki klevde farkı bir ayar yapmak gereklidir. Çünki videoa
türkçe bir şarkı üzerinde deniyordu.
Kalın salıcakla.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri