• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

wav to ksf varmı?

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
pc ortamında nasıl yaparım bunu program varmı?

taksimler varda paa 800 almıyor 10sn den yukarsını sanırım ksf yaparsam performance olarak yuklerim olur dıye dusunuorum

Cevap: wav to ksf varmı?

arkadaşlar yardım lütfen.
ben sound record ve load dan yukluyorum ama yarım yukluyor hepsini.

fakat ksf yukleme derslerini izlediğimde sound-record-import diyor..
importtan usb deki wav yada ksf görmuyorki cıkamadım bu isten

avewa sütüdio ile yapa bilirsin

forumda var kardeş aweve studio çokta zor değil dosyayı sürükle bırak file mönüsünden formatı seç ok de tamadır

evet koalymıs da hocam ben bunu wav ımı kucultmke içni yapmıstım fakat yinede 15saniyelik bir dosyayı atamadım ya yarım alıyor kesin bunun bi ayarlı olmalı insanlar nasıl atıyor taksimleri.

valla söelyenin duacısıyım.sample yuklemeyi biliyorum ama dediğim gibi yarım alıyor 4 saniyelik falan ekleyince sorun yotka...

pa 800 kulanıyorum en ufak sıntı yok orgra fakat deliricem dtl yi aradım dedim sınırmı saniye olarak yok dediler.

sonra dusundum madem sınır yok neden mp3 board alıyor insanlar...sadece sarkı caldırmakmı neyse bu konu değil ama

lütfen biri bana 1dk lık bir taksimi nasıl orga yuklicegimi anlatsın lutfen

hocam taksimin boyutunu nero wave editrdede düşürebilirsin fakat ses kalitesi bozulacaktır.
ya taksimi 2 ye kesip ayrı ayrı kaydetmen lazım yada reminden başka bir sesi silmen lazım

hocam taksimin boyutunu nero wave editrdede düşürebilirsin fakat ses kalitesi bozulacaktır.
ya taksimi 2 ye kesip ayrı ayrı kaydetmen lazım yada reminden başka bir sesi silmen lazım

kurban olam hocam 200mb boş yer var.
format attık set yuklemeden denedik yine aynı

pa 800 kulanıp 30sn taksim falan yukleyen varmı wav yada ksf ?

bi yarıdm lutfen 1 aydır çözemedim