• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Wersi Org Demo

Cevap: Wersi Org Demo

Gençlerin bu demoyu dinlemesini istiyorum.

Abi artık çok genç değilim.Acaba bu seferlik tolerans tanısanızda dinlesem..Olur mu? :D :D

Harika bir sound.Valla sizleri bilmem arkadaşlar ama ben bu soundlarla büyüdüm.Black Sabbath,Rainbow,Deep Purple,Whitsnake,Status Quo..Daha niceleri..Teşekkürler abi...

Abi artık çok genç değilim.Acaba bu seferlik tolerans tanısanızda dinlesem..Olur mu? :D :D

Harika bir sound.Valla sizleri bilmem arkadaşlar ama ben bu soundlarla büyüdüm.Black Sabbath,Rainbow,Deep Purple,Whitsnake,Status Quo..Daha niceleri..Teşekkürler abi...

Aynen. Bu demo Deep Purple'nin galiba...

trampet sanki gerçek,atağa çıkarken trampetin kenar tonları o gerçekliği hisettiriyor,biraz audya soundu var gibi,veya audyada wersi soundu.

trampet sanki gerçek,atağa çıkarken trampetin kenar tonları o gerçekliği hisettiriyor,biraz audya soundu var gibi,veya audyada wersi soundu.
Okan hocam eğer yanılmıyorsam yapılan demoda kullanılan bateri bir DAW programları VSTI'si olan "EzDrummer" programı.

Benimde demolarımda çok kullandığım bir bateri tonudur.Uygun çalım ve editlemelerle cidden çok gerçeğe yakın ses vermekte...

Okan hocam eğer yanılmıyorsam yapılan demoda kullanılan bateri bir DAW programları VSTI'si olan "EzDrummer" programı.

Benimde demolarımda çok kullandığım bir bateri tonudur.Uygun çalım ve editlemelerle cidden çok gerçeğe yakın ses vermekte...

Bu tonu korga uyarlamışlar. Mesela albayrak set userdr no 35 EZ DRUMMER kit diye....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende hala east west in SİLK ROAD vst pluginini arıyorum ama malesef yok,dediğiniz gibi ezdrummer gerçekten güzel drums vst sanırım birçok eklentisi var,bu aralar vst lerden baya uzak kaldık 1.5 terabayt Hd gidince biraz ara verdim bide yeni çıkan vst ler için Pc de çok sağlam olması lazım yanılmıyorsam eastwest proramının hollywood strings vst programı 8 gigabayt ram istiyordu,sağlam vst sağlam makine istiyor anlıycanız,saygılar.

Aynen. Bu demo Deep Purple'nin galiba...

Deep Pruple un bütün şarkılarında bu tür org ve gitar soloları var:p.Sound Deep Pruple un...Ama 70-80 li yılların Hard Rock soundu desek daha doğru olur:rolleyes:...
Wersi Orgların son modelleri inanılmaz performanslı ve güzel...Sadece demolarını izledim...Büyük hacimli sesler kullanmışlar...sanki vst okuyor gibi...ne yazık ki fazla bilgiye sahip değilim:confused:....sonuçta hem kendisi hem de parası güzel:(...kullanmakta fazladan etud ve zaman gerektiriyor gibi:eek:...