• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

windman1981 & uzman1972 buluşması ve demolar

Cevap: windman1981 & uzman1972 buluşması ve demolar

Abi vokal bana ait değil. Yaşar abinin oğlu Murat kardeşim okudu. :) Ya önümüzdeki hafta Cumartesi Pazar nöbetçiyim ben. Sonraki hafta olsun ya :)

Dostum maalesef mümkün değil, İstanbul'da katılacağım bir etkinlik var 24 Mart'da...
Uçak biletlerini ve izni aldım bile...:(

Ch.

Nasibe bak. Şu tarihleri bir türlü denk getiremiyoruz abi :) Neyse sağlık olsun. Nöbet değişikliği zor ama bir şeyler ayarlayabilir ve gelebilecek olursam haber ederim. Selamlar.

resimler, demolar, dostluklar herşey harika.çok hoş kareler.dostluğunuz daim olsun.emeklerinize sağlık.

işte bunun içindirki avrupalı müziğe ve spora çok çok önem verir.çünki her ikiside insanların gelişimini sosyalleşmesini genişleten kuvvetli bir argüman.özellikle müzik dalında mesela'' trakyamüziktede buna bolca şahit oluyoruz.istanbul,ankara ,izmir buluşmaları derken şimdide bursadan iki değerli arkadaşımızın buluşması ...bunlar müzik sayesinde dostluk ,kardseşlik, ve güzel bir sosyalleşme örneğidir..ne diyelim darısı hepimizin başına ..demolar ,fotolar...herşey çok çok güzel. ellerinize gönüllerinize sağlık dostlar bu güzellikleri bizlerle paylaştığınız için.

hepinize güzel yorumlarınız çok teşekkür ederim,sağolasınız..not teşekkür butonum bittiği için kullanamıyom

Merhaba...

Demoları dinledim.Hepsi de birbirinden güzel olmuş.Kişisel performanslar da gayet güzel ; ellerinize , sesinize sağlık...

Renk kattığınız için çok teşekkürler...

(Teşekkür edemiyorum ; buton yok olmuş :) )

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

frden slmlar sevgili gencler benide caya bekleyin dedimya duymadiniz diger yorumda heheeh ya isde arkadaslik abi kardeslik boyle olmasi lazim isde trdeki arkadaslarin artik bu tur ziyaretleri mumkun oldukca yapiniz sade sitede yazismalarla kalmayin bizler malesef burda oyle bir sansa sahip degiliz diyecegim sudurki ali ve yasar guzel bir gune imza atmislar valla darisi hepimize diyorum kusura bakma yasar grip olmusum yeni girdim oyuzden gec yazdim demolari dahi dinleyemedim arkadaslar bir birimizin kiymetini bilelim ozakda olsa mesafeler

geçmiş olsun abi,olsun sen iyi ol dinlersin sonra:)

Geçmiş olsun Burhan abi. Renoya binerken kulaklarını çınlattık. :)

Tüm dinleyen ve yorum yazan dostlara çok teşekkürler.