• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

WinRar Hakkında Bir Soru

• Konbuyu başlatan DoHaVO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

DoHaVO

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
M-Audio Axiom-49 - FL Studio 10
İşe yarar bi dosya indirdim fakat şifresini bir türlü bulamadım.Winrardaki şifre nasıl kırılır bilen varmı acaba?

Cevap: WinRar Hakkında Bir Soru

Çok zor..İşe yarar bazı programlar var ama şifrenin hiç olmazsa bazı karakterleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor.Mesela unuttuğunuz bir şifrenin sayı mı harf mi yada karma mı olduğunu az çok hatırlamak gerekiyor..İnternete bir bakın isterseniz ama kesin çözümü yok diye biliyorum...

Merhabalar;

WinRar şifrelerini 128 bit şifreleme yöntemini kullanarak saklar hele ki şifre olarak sağlam bir şifre belirlenmişse bunu kırmak imkansızdır diyebiliriz.

En basit yolu dosya ismini (indirdiğiniz WinRar dosyasının ismini) Google'da aratmak ve şanslıysanız herhangi bir sitede o paylaşımı bulup şifresini edinmektir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bence de bunu başarmak son derece zordur. Bu dosyayı hangi siteden indirdi iseniz öncelikle o sitenin internet adres adresini giriniz mesela ((www.trakyamuzik.net)) gibi. buda olmaz ise dosyayı paylaşmış olan kişinin niçkini deneyiniz oda olmaz ise google'ye dosyanın adını yazara winrar şifresi diye belirtiniz eğer şifre paylaşılmış ise aynı şifreye ulaşmanız mümkündür. Kolay gelsin Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi: