• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Wk 6 fabrika ayarlarına döndürme

• Konbuyu başlatan volkan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

volkan

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Gitar
Merhabalar arkadaşlar. Gem wk 6 aldım ve aleti fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Cevap: Wk 6 fabrika ayarlarına döndürme

Merhabalar arkadaşlar. Gem wk 6 aldım ve aleti fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

hayırlı olsun...

tempo tekerini sağa sola çevirerek aleti power düğmesinden açınız...

saygılar

Arkadaşlar pich bender yukarı aşağı çalışıyor, sağa sola çalışmıyor. Ayrıca akor kısmındaki seslerle klavyedeki sesler birbirini tutumuyor. Bu sorun için fabrika ayarlarına döndürdüm, çözülmedi?
İnşallah org bozuk değildir.

Arkadaşlar pich bender yukarı aşağı çalışıyor, sağa sola çalışmıyor. Ayrıca akor kısmındaki seslerle klavyedeki sesler birbirini tutumuyor. Bu sorun için fabrika ayarlarına döndürdüm, çözülmedi?
İnşallah org bozuk değildir.

pichbender arızalı olabilir..tozlanmış olabilirde temizleyici sprey kullanilibirsin..
akor sorunnuzdan bişey anlamadım....akor ayarı değeri e26 b26 idaell...gemlerde akor sabitleme olayı maalisef yok...yani çalarkan re den mi kararına geçtiğinde akor kayması yapar....akor sabitleyici hariçden alet ile yapılabiliyor...

saygılar