• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Wk8 ram

gladyator

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Gem wk8 i her actigimda blok u ram a yüklemem gerekiyor. Bu da en az 15 dk sürüyor. Bunun sebebi degismesi gereken pil mi? Eger pili degistirirsem orgu kapatinca ram silinmez mi?

kardeş ona hiç bir şey yapamazsın 8mb kalır sadece eyer pilin sağlamsa ama gerikalan 32 lık ram silinir herzaman yapacağın hiç birşey yok tur kolay gelsin

wk8 in içinde 2 adete pil vardır!
1. 32 mb harici ram kapattığın zaman silinir .
2. 8mb dram bu makinan orj ram dir 8mb bir blok yaparsan hiçbirazaman silinmez eğer pilinde bir problem yok ise .ama senin yüklediğin blok keisn 32 mb olduğu iin herseferinde beklemek zorundasın

merhaba arkadas!benim wkk8 de ram sorunu var:ramlari cikardim geri taktim olmadi yenisini aldim 32lik taktim :her zaman kullandigim bloku kabul etmiyor,yetersiz diyo. acaba bi bilgin varmi?yardimci olursan cok sevinirim
saygilar!!
Fahri

yeni aldığınız rem 32 lik değildir ondan yapar ayrıca kapattığın zaman her açmanda yükleme yapman gerekir ve normal 40 gb bloku yüklemek 4 veya 5 dakka sürer
yukarda arkadaş 15 dakkada yüklüyor diyor onun pille alakası yok büyük ihtimal hd vürüs vardır veya bozulmaya yön tutmuştur hd 15 20 tl mesele

merhaba arkadas!benim wkk8 de ram sorunu var:ramlari cikardim geri taktim olmadi yenisini aldim 32lik taktim :her zaman kullandigim bloku kabul etmiyor,yetersiz diyo. acaba bi bilgin varmi?yardimci olursan cok sevinirim
saygilar!!
Fahri

ramleri yeniden sök ve tka sora system infodan volatile ram kac mbn diye bak 32 küsür mb degisle ramin yaninda ayakli entegrelervar onlarin yerlerini degistir ozaman olmasi lazim...bide ramler kesin 32 mb ise ugras...

Cevap: Wk8 ram

yardimin icin tesekur ederim.ayni dedigin gibiymis.ve bide original disketini koydum oldu.

Cevap: Wk8 ram

satılık ram vardır arkadaslar 16mb lik iki adet ram ilgilenlere duyurulur 05442444280