• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

www.silvershare.tk SINIRSIZ PAYLASIM SITESI

Piyanist-

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Pa2x
merhaba arkadaslar sizlerle yeni sitemi tanitmak istiyorum upload ve downloadlar icin bundan sonra uzun beklemelere son!! hemen upload edip ve beklemeden indirmek icin sitemizin ismi : site tamamen müzik paylasimlari icin ideal bir bicime getirilmistir beni bu konuda desteklerseniz sevinirim tesekürler

SINIRSIZ PAYLASIM SITESI

RAPIDSHARE VS GIBI SITELERE INAT SILVERSHARE

Cevap: www.silvershare.tk SINIRSIZ PAYLASIM SITESI

merhaba arkadaslar sizlerle yeni sitemi tanitmak istiyorum upload ve downloadlar icin bundan sonra uzun beklemelere son!! hemen upload edip ve beklemeden indirmek icin sitemizin ismi : site tamamen müzik paylasimlari icin ideal bir bicime getirilmistir beni bu konuda desteklerseniz sevinirim tesekürler

SINIRSIZ PAYLASIM SITESI

RAPIDSHARE VS GIBI SITELERE INAT SILVERSHARE

Tabiki bizden bir indirme yeri olursa iyi olur,ancak sitenin cok cabuk acmasi ve indirme olaylarinda zaman cabuk olmali yani serverininde ikide bir kapanmamasi gerek,örnek su an tikladigimda google geliyor site ortada yok millet ugrasmaz bilirsin bazi konularda tembelizdir...Tam islerligini kazandirip paylasirsan saglikli olur derim,hayirlisi olsun.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri