• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

xd9 8mb snd yüklerken donma

directxgame

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
slm arkadaşlar turca snd yüklüyorum toplam 8 tane birincisini yüklerken block 3 de donuyor yani snd ler yüklemiyor sebebi nedir ? çok acil yardım ederseniz çok mutlu olurum

tünel müzik ile irtibata geç.hamit bey sana yardımcı olacaktır.büyük ihtimal ses çıkış bord unda sorun vardır.

Orgunu Sifirlasan

yeni disket denesen

slm kardeşim disketin bozuk bilgisayardan yüklüyo isen sağlam 2 disket kullan donmaz

aynı olay 16mb varken 9 uncu disketten sonra bendede yapmıştı.ne yaptıysam olmadı.tünel e gönderdim.onlarda bordları formatlama proğramları var.ve bord oldu.donma kalkmıştı.

benim başıma çok geldi hep sorun disketten çıktı

tamam sağolun sorun klavyenin içinde flash yokmuş ondan yüklenmiyor ve acil satılık 8mb arıyorum tercihim bu ama 16 da arıyorum

bunun tek çaresi 3 üncü dosyanın sağlma olup olmadığına bakacaksın belki dosya bozuktur istediğin kadar sıfır disket dsene bende de oldu aynısı örneğin 16 lık yüklerken 8 inci hata veriyodu başka yerden temin edip tekrar diskete attım dosyayı bu sefer yüklendi iki seçenek var

disket bozuk veya 3 üncü dosya bozuk