• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

XD9 Sağ Hoparlör Sistemi Bozuk Yardımlarınızı Bekliyorum

ahmetoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar öncelikle merhaba ketron xd9 8 mb org umun sağ hoparlörü patlamıştı araştırdım piyasada yenisini bulamadım en sonunda sistem nk diye bir servis var trabzonda oradan hoparlör istedim geldi taktım baktım ses gelmiyor ilgili kişiyi aradım dediki soldaki hoparlörle sağdaki hoparlör yerini değiş değiştim aynı sorun soldan ses geliyor sağdan ses gelmşyor yani hoparlörde sorun yok fakat sağdan ses gelmiyor emin olmak için f1 ve f10 tuşuna basılı tut dedi ilgili kişi oradan menülere girdim hoparlör test ettim soldan ses geliyor fakat sağda yok bununla ilgili sizlerden yardımlarınızı bekliyorum ne yapmam gerekiyor şimdi sistemnk servisine gönderirsem anakart arıza falan yüksek fiyatlar çıkacak o kadar masrafa girmek istemiyorum zaten cihazı satıp başka bir cihaz alacağım yani birşeyler yapmalımıyım cihazı söküp biryerleri kontrol etmem gerekiyormu bu konudan sizlerden özellikle bu tür sorunları yaşamış tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum diyarbakırda ikamet ediyorum burada teknik servis falan yok org işlerinden anlayan bir tek televizyoncular var onlarında pek anlayacaklarını tahmin etmiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum saolun.

Cevap: XD9 Sağ Hoparlör Sistemi Bozuk Yardımlarınızı Bekliyorum

cihaz tümleşik değildir yani elektronik aksam ses katı.besleme katı anfi katı.memory katı farklıdır.zaten ketronun farkı da burada.sizin ses çıkış katında arıza vardır.ve ana karttan bağımsız olarak tamiri veya değişimi mümkündür.sistemnk ile durumu görüşürseniz yardımcı olacaktır.zaten yaptırmak zorundasınız o haliyle satmanız zor olur

Cevap: XD9 Sağ Hoparlör Sistemi Bozuk Yardımlarınızı Bekliyorum

bence o kadar uğraşana kadar al bitane 2+1 ses sistemini bağla orga .daha kaliteli seste dinlersin