• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Xd9 yardım

• Konbuyu başlatan zapman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

zapman

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
mrb.arkadaşlar geçenlerde xd9 plus 4 aldım evde takılıyorum usb sürücüsü var üzerinde usb ye ritimleri attım org görüyor orga yüklüyorum fakat bu sesleri orga yuklemeden önce direk orgtan dinleyerek beğendiğimi atmak istiyorum yapamıyormuyuz çok kurcaladım fakat beceremedim :)yada başka bir yolu varmı teşekkürler herkese saygılar

Cevap: Xd9 yardım

yokmu bir bilen arkadaşlar

Kardeş iki yıl xd9 kullandım.. kullandığım klavye de usb Port yoktu.. Ama usb deki ritim i dinleme imkanın yok ki senin..soruyu benmi yanlış anladım... . Yani ritimi dinleyip De iyiyse yükleyim yok böyle bir şey.. Zaten ritimi yüklendiğinde o ritimi çalıştıracak durum kitler klavye de varsa veya o kitleri yüklersen ritimi öyle çalıştırabilir sin...Yani mp 3 seçer gibi ritimi seçip çalamazsın... Çalsa bile seçti ğin ritimin kitleri uymayacağı için çanak çömlek çalabilir...

ritmleri orga at beğeniyorsan kalsın beğenmediklerini sileceksin

Dostum sesleri tektek dinleme şansın yok. komple seti atarsın hoşuna giderse kullanırsın gitmezse başka set atarsın xd9 daki setlerin geneli birbirine çok yakın ancak sen kendin birşeyler yapıp düzenlemen lazım ben şahsen kendim öyle yaptım karadeniz bölgesindeki en iyi sete ben sahibim