• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yalnızca ustaların kullanabildiği KETRON XD9

• Konbuyu başlatan rafael
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

rafael

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
Nedendir bilmem ama diğer usta arkadaşlar gibi iyi ritim yapamıyorum. Bitane roman yaptım benim hoşuma gidiyor ama ben çok daha profesyonel yapmak istiyorum. Ne altyapıyı nede davulları çok iyi yapıyorum. Bunun dışında yine yaptıklarım var ama birbirlerine çok benzer. Çok farklı olsun istiyorum. Herhangi bir öneriniz varmıdır acaba. Çalma konusunda pek skıkıntı çekmiyorum 6 7 yıldır uraşıyorum bu işle ama ritim konusunda biraz zayıfım. Üstelik ritimde beni havaya sokuyor. Ben kendimi çok daha fazla geliştirmek istiyorum. Eminim benim gibi bu konuda çok skıntı çeken arkadaşlar vardır. Helede ketron gibi nevalesi az olan bi cihazınız varsa işiniz daha zor açıkcası.

Cevap: Yalnızca ustaların kullanabildiği KETRON XD9

herşey zamanla olur kardeş...ketronla uğraşmaya devam et sen her gün yeni bişey keşfedeceksin..

saol samet abim bu aralar msn nide hiç açmıyosun kendine iyi bak ok

ha bu arada ketronla devam et demişsin ama inşallah ilerde pa3x almayı düşünüyorum. zaten almamda baya bi süre alır. ketrondan korga geçmek beni biraz endişelendiriyor ama nihayetinde çok profesyonel bi cihaz o yüzden içimide rahatlatmaya çalışıyorum. ama ketronu hiç unutmam.

Nedendir bilmem ama diğer usta arkadaşlar gibi iyi ritim yapamıyorum. Bitane roman yaptım benim hoşuma gidiyor ama ben çok daha profesyonel yapmak istiyorum. Ne altyapıyı nede davulları çok iyi yapıyorum. Bunun dışında yine yaptıklarım var ama birbirlerine çok benzer. Çok farklı olsun istiyorum. Herhangi bir öneriniz varmıdır acaba. Çalma konusunda pek skıkıntı çekmiyorum 6 7 yıldır uraşıyorum bu işle ama ritim konusunda biraz zayıfım. Üstelik ritimde beni havaya sokuyor. Ben kendimi çok daha fazla geliştirmek istiyorum. Eminim benim gibi bu konuda çok skıntı çeken arkadaşlar vardır. Helede ketron gibi nevalesi az olan bi cihazınız varsa işiniz daha zor açıkcası.
çok iyi rtimler yazmak istiyorsan dinlediğin sanatçının mesela arebesk bir vahde rtimi dinle ona göre ritim yazabilirsin

cezaevindeydim kardeşimbayağdır yoktum....bu arada pa3x pa4x flan çıkmış..piyasa bayağ gelişmiş ama ketronla devam..tabi audya ile xd9 dan pek bişey beklemeyin artık bizim yaptıklarımızla kalacak ne yazıkki yakında yeni setimi paylaşırım burda..güzel şeyler yaptım işinize yarıycak inş.

ah be kardeşim ben 8 yıl kullandım ketronu.aynı sıkıntıları çok yaşadım.ve şimdi pa800 (128mb lık ) kullanıyorum.ketron yedekte duruyor.inan çok rahatladım ve birden aşırı derecede gelişme kaydettim.senin elinde unvar su var.sana verilen unun kalitesi değişmezse suyun kalitesi değişmezse nekadar uğraşırsan uğraş yine aynı hamuru yaparsın.fazlası olmaz.bilmem anlatabildimmi.saygılar...

saolun abiler bende o yüzden zaten 3x olmazsa 2x falan düşünüyorum ilerde bu arada samet abi sen neden cezaevindeydin