• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha 3 tyros

hasmuzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 800
slm arkadaslar yamaha 3 tyros nasil bizim muzige gidermi arap scalasi varmi seti bulunurmu,simdiden tsk,

Cevap: yamaha 3 tyros

frden slmlar usdat senin isdedgiyin isdemedigin her seyin krali var dedgin alet suan korg pa 3 x sifir fiyatiyla ikinci el tyros3 ayni fiyat artik gerisini dusun ha tyros 4 almak isdersen sifir fiyati4300 euro fransada sen al set var

evet tyros3te koma var... Sample var, 1gb ram var, 80gb hdd var, set var ritim var... ne ararsan var :D

hatta satılık tyros3 bile var :D alıcı olursan benimle irtibata geçeblirsin.

Hahahaha,,,SALİM kardeş yine güldürdün beni yaw!!!!::)))''HASMÜZİK''kullanıcısı kardeş,,sen ''DOKTOR SALİM''kardeşimize gideceksin,,,o sana 1 reçete verecek,,,2 günde uçacaksın mutluluktan.Hatta onun aletini alacaksın Uzaya bile çıkarsın:)))......Ben de TYROS 3 kullanıyorum ve SALİM kardeşimizin destekleri ile eskiden işkence çektiğim program saatlerini şu anda iple çekiyor ve inanılmaz keyif ile geçiriyorum.........